37 هدیه منحصر به فرد برای نویسندگان

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، وقت آن رسیده که هدیه ای مجذوب کننده و متفاوت را برای نویسنده ای که در زندگی شخصی خود می شناسید انتخاب کنید. احتمالاً تنها ایده ای که به فکر شما خطور می نماید، خرید یک دفترچه یادداشت زیبا است. اما در این نوشته 37 پیشنهاد مجذوب کننده تر را گردآورده ایم که می تواند نویسندگانی را که تمام عمرشان فقط دفترچه یادداشت هدیه گرفته اند حسابی ذوق زده کند.

37 هدیه منحصر به فرد برای نویسندگان

ایده هایی که در ادامه مقاله آمده، طیف وسیعی از هدایای مختلف را شامل می گردد که یقیناً یکی از آن ها مناسب نویسنده مدنظر شما است. می توانید از این پیشنهادهای هوشمندانه بهره ببرید تا نویسنده های مورد علاقه خود را بخندانید یا به سادگی به آن ها نشان دهید که ارزش نوشته هایشان برای شما چقدر است.

ایده های خرید هدیه برای نویسنده زندگی شما

ما این راهنمای خرید هدیه را با در نظر گرفتن تعطیلات، تولدها و سالگردها تنظیم نموده ایم. یکی از هدایای هوشمندانه زیر را انتخاب کنید تا آن نویسنده خاص متوجه گردد چقدر به او اهمیت می دهید.

1- کتاب رنگ آمیزی بزرگ سالان برای نویسندگان

بله، کتاب رنگ آمیزی بزرگ سالان یک محصول کاملاً متداول است. چرا بچه ها باید فقط از این تفریح لذت ببرند؟

مطالعات نشان داده اند که رنگ آمیزی اضطراب را کاهش می دهد، باعث ایجاد تمرکز می گردد و به افراد یاری می نماید تا هوشیارتر شوند. همچنین، این یک فعالیت غیر نوشتاری کامل برای ریلکس کردن و استراحت مغز نویسنده شما است. جای تعجب نیست که یک کتاب رنگ آمیزی بزرگ سالان به طور خاص برای نویسندگان وجود دارد!

2- ثبت نام دوره های آنلاین برای بهبود مهارت های نوشتاری آن ها

اگر نویسنده مورد علاقه شما همواره در پی بهبود کیفیت کار خود است، یک دوره آموزشی یا کتاب الکترونیکی به او هدیه دهید که بتواند طبق برنامه زمانی خود از آن استفاده کند.

3- کتاب در خصوص نوشتن

شما هرگز نمی توانید با هدیه دادن یک کتاب به نویسنده اشتباه کنید، به خصوص وقتی کتاب در خصوص نوشتن باشد. به هر حال، بیشتر نویسندگان کتاب خوان هستند و مشتاق اند که هنر خود را بهبود ببخشند.

در اینجا پنج کتابی که هر نویسنده باید بیش از یک بار بخواند آورده شده است:

  • پرنده به پرنده اثر آن لاموت
  • در خصوص نوشتن به وسیله استیون کینگ
  • راه هنرمند اثر جولیا کامرون
  • شما یک نویسنده هستید نوشته جف گوینز
  • منتشر شده اثر کندلر بولت

4- دفترچه یادداشت ضد آب

گاهی اوقات برترین ایده های آدم در حمام به او الهام می گردد و سپس تا زمانی که بیرون بیایید آن ها را فراموش می کنید.

به جای اینکه اجازه دهید ایده های باارزش شما به سادگی فراموش شوند، اجازه دهید یک دفترچه یادداشت ضد آب به شما یاری کند تا آن ها را برای خودتان حفظ کنید. این دفترچه یادداشت ضد آب که روی دیوار حمام نصب می گردد، به شما امکان می دهد تا برترین ایده های خود را حتی در زیر دوش ثبت کنید… یا برای هر کسی که بعد از شما دوش می گیرد، یادداشت بگذارید.

5- ثبت دامنه برای راه اندازی یک وب سایت نو

آیا نویسنده شما وب سایت خود را دارد؟ اگر نه، احتمالاً آن را در فهرست برنامه های خود برای امسال دارد.

به نویسنده خود نام دامنه خاص خودش را هدیه دهید، و به آن ها انگیزه لازم برای عمومی کردن نوشته های خود یا آغاز وبلاگ نویسی را بدهید.

6- جوراب های ادبی

آن روزها که جوراب ها هدیه ای کم ارزش محسوب می شدند، گذشته است.

امروزه شما به راحتی می توانید یک کمد کامل را با جوراب های مجذوب نماینده موجود در بازار پر کنید. نویسنده زندگی شما هم مطمئناً جوراب های مجذوب نماینده را دوست دارد:

  • جوراب جین آستن
  • جوراب با طرح جلد کتاب
  • جوراب شکسپیر

7- انتخاب هوشمندانه یک ماگ یا فنجان قهوه

ماگ با طرح شوخی در خصوص نویسندگان. با انتخاب هوشمندانه یک ماگ قهوه هوشمند، نویسنده خود را سرگرم کنید.

اگر می خواهید به نویسنده مورد علاقه خود اعتماد به نفس بیشتری بدهید، این یکی می تواند این کار را انجام دهد: من می نویسم. ابر قدرت شما چیست؟

8- هدفون حذف نویز

هیس! نویسنده سر کار است! در حالی که بعضی از نویسندگان هنگام نوشتن، هیاهوی پر انرژی کافی شاپ را ترجیح می دهند، بسیاری از نویسندگان خواستار آرامش و سکوت هستند.

هدفون های حذف نماینده نویز می توانند به نویسنده زندگی شما سکوت (و بهره وری) را هدیه بدهند که برای نوشتن احتیاج دارند.

9- دستکش نوشتن بدون انگشت

دستکش های بدون انگشت می توانند به نویسنده مورد علاقه تان یاری نمایند تا گرم بماند، در حالی که همچنان به او اجازه می دهد به تایپ کردن ادامه دهد - شیک به نظر رسیدن آن ها در این فرآیند ضرری ندارد.

حتی بهتر از آن، دستکش هایی وجود دارد که متن رمان های کلاسیک را پوشش داده اند. دستکش های بدون انگشت استوریارتز در رنگ ها و تم های بسیاری از جمله آلیس در سرزمین عجایب، گتسبی بزرگ، زاغ، هنوز برمی خیزم و سیرک شبانه عرضه می شوند.

شیک و کاربردی، این یکی از برترین هدایا برای نویسندگان است.

10- جواهرات ادبی

نویسنده خوش سلیقه ای را می شناسید؟ در اینجا چند قطعه وجود دارد که می توانند به هر لباسی اضافه نمایند:

دستبند با درج نقل قول هملت روی آن یا دستبندی که روی آن نوشته شده است: می نویسم پس هستم. یا حتی دکمه سرآستین جین آستن.

11- بسته های چای کیسه ای ادبی

آیا نویسنده شما عاشق چای است؟ پس بسته های چای کیسه ای ادبی می تواند هدیه ای عالی باشد، هدیه ای که می توانند در حین کار روی رمان یا پروژه مستقل خود از آن لذت ببرند.

هر بسته از این چای ها همراه با 25 چای کیسه ای جداگانه بسته بندی شده که هر کیسه حاوی چای صبحانه انگلیسی و نقل قولی درباره کتاب هایی از نویسندگان مختلف است.

اگر از این نوع چای در کشور شما وجود ندارد، می توانید خودتان با تهیه کیسه خالی چای پاکتی و چاپ سربرگ چای، از آن ها درست کنید.

12- عطرهای ادبی

با رایحه نویسندگانی که قبلاً درگذشته اند به نویسنده خود الهام دهید. عطر Dead Writers Immortal Perfumes از رایحه هایی مانند چای سیاه، میخک و تنباکو استفاده می نماید تا خاطرات اولین نسخه های کتابخانه های قدیمی را تداعی کند.

یکی از نمونه های جالب عطر پمبرلی است: این عطر الهام گرفته از جین آستن است. این عطر شامل سنبل، پیچ امین الدوله و گل صد تومانی است؛ یعنی همه گل هایی که در باغ چتس ورث هاوس یافت می شوند، ملکی که گمان می رود الهام بخش پمبرلی آستن باشد.

13- تی شرتی حاوی متن کتاب مورد علاقه شما

از دور، طرح های روی تی شرت های Litographs مضمون، شخصیت یا صحنه ای از آثار کلاسیک محبوبی مانند شبح اپرا، زن فوق العاده و بلندی های بادگیر را نشان می دهند.

اما اگر دقت کنید، می بینید که طرح های روی هر محصول Litograph از کلمات کوچک ایجاد شده اند - در واقع تمام کلمات رمان روی آن درج شده است. هر تی شرت به طور میانه 40000 کلمه دارد!

14- اکشن فیگورهای ادبی

این اکشن فیگورها یادآور خوبی هستند که نویسندگان نیز ابرقهرمان هستند. نویسنده شما می تواند از اینها برای دکوراسیون دفتر یا خانه اش استفاده کند یا زمانی که باید در حال بازنگری باشد، نبردی مفصل بین آن ها ترتیب دهد.

15- مجموعه استیکرهای مخصوص نگارش

نوشتن به راحتی پیچیده می گردد. با این مجموعه استیکرهای راهنما، راه بهتری به نویسنده خود بدهید تا طرح داستانی و ایده های خود را سازماندهی کند.

16- اشتراک یا کارت هدیه فیدیبو

با استفاده از خدمات فیدیبو، نویسنده مورد علاقه شما می تواند به بیش از یک میلیون کتاب، به علاوه هزاران کتاب صوتی دسترسی داشته باشد.

17- لباس خواب راحت

نویسنده ها چون بیشتر روز را در منزل خود به سر می برند، پوشیدن لباس راحت و زیبا برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است. پس چرا شما برای نویسنده خودتان این هدیه مناسب را تهیه نکنید؟

18- لوازم التحریر سفارشی

حکاکی نام یا یک نقش برجسته خاص روی لوازم التحریر به شما این امکان را می دهد حس شخصی بیشتری نسبت به آن ها داشته باشید.

19- بازی های فکری یک نفره

در فرایند خلق داستان وقتی ایده ای برای نوشتن به فکر نویسندگان نمی رسد، به شدت کلافه می شوند. اما در این مواقع بازی های فکری یک نفره نه تنها خلاقیت آن ها را به جریان می اندازد بلکه به آن ها یاری می نماید در حین لذت بردن از بازی ایده های مورد نظر خود را نیز پیدا نمایند.

20- اشتراک مجلات مختلف ادبی

در صورت دریافت اشتراک مجلات مختلف ادبی، آن ها را به طور منظم برای شما ارسال می نماید. این یک هدیه ایده آل برای نویسندگان مشتاق به اخبار اتفاقات ادبی و یادگیری است

21- پوستری برای پیگیری کتاب هایی که خوانده اند

عکس جلد تمام کتاب هایی که نویسنده شما قصد خواندن آن ها را دارد را روی یک پوستر بزرگ چاپ کنید، این کار به نویسنده شما این امکان را می دهد تا پیشرفت خود را در حین خواندن کتاب های مختلف از کلاسیک تا آثار معاصر دنبال کند.

این یک چالش سرگرم نماینده و یک اثر هنری جالب برای آویزان کردن در خانه است.

22- نرم افزار ویرایش

با خرید یک نرم افزار ویرایش فارسی یا انگلیسی، به نویسنده خود در فرایند نوشتنش یاری زیادی می کنید.

آنها نویسنده شما را از اشتباهات دستوری شرم آور قبل از ارسال آثار به مجلات یا انتشار آنلاین، با کسری از قیمت یک ویراستار واقعی، باز می دارند.

23- زیر لیوانی با مضمون آثار ادبی

زیر لیوانی های رنگارنگ و سرگرم نماینده بر اساس کتاب های قدیمی کتابخانه را آنالیز کنید

کمی درخشش به میز یا اتاق نشیمن نویسنده خود اضافه کنید، در حالی که به آن ها مکانی برای قرار دادن فنجان قهوه یا چای با هر یک از این ست های زیر لیوانی جالب می دهید.

24- لوازم التحریر و لوازم اداری

نویسنده ها به انواع مختلف کاغذ، مداد، پاک کن، اتوماتیک و سایر اقلام مشابه هم احتیاج دارند. می توانید اقلام مصرفی یک سال آن ها را برایشان خریداری کنید.

25- کتاب شخصی سازی شده

بعضی انتشاراتی ها دقیقاً مطابق میل شما برایتان یک کتاب چاپ می نمایند، از طرح روی جلد گرفته تا تعداد صفحات سفارشی و مجموعه وسیعی از تصاویر و متن های مختلف، همه و همه را می توانید خودتان انتخاب کنید.

26- کارت پستال جلد کتاب

گاهی اوقات باید یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کرد. شما می توانید با چاپ تصویر جلد 100 کتاب محبوب نویسنده خود، برای او یک مجموعه شگفت انگیز از کارت پستال تهیه کنید.

27- پوستر ادبی

امروزه مراکز چاپ هر نوع پوستری را که شما بخواهید در هر میزان ای برایتان چاپ می نمایند، از پوسترهای اینفوگرافیک با طراحی زیبا گرفته تا پوسترهای با مضمون ادبی. با انتخاب یک تصویر ادبی زیبا، یک پوستر خارق العاده برای او خلق کنید.

28- چیزهایی که بوی کتاب می دهند

هر عاشق واقعی کتاب از تمام جنبه های تجربه خواندن لذت می برد - احساس یک صفحه بین انگشتانش، تماشای جلد کتاب و البته بوی کتاب.

اگر نویسنده شما عاشق مطالعه زیر نور شمع است، شمع های مجموعه کتابخانه را با رایحه هایی مانند کتاب های عتیقه و طومارهای باستانی امتحان کنید. اگر گاه و بیگاه از کمی ادکلن لذت می برند، ادکلن The Library of Fragrances Paperback را در نظر بگیرید، که بوی کتابخانه ها را برای نویسنده شما بازسازی می نماید.

29- بالش با طرح ادبی

امروزه مراکز زیادی وجود دارد که طرح مورد نظر شما رو روی بالش، انواع پارچه و لباس چاپ می نمایند، شما می توانید با انتخاب یک طرح ادبی مجذوب نماینده، یه هدیه ارزشمند برای نویسنده خودتان خلق کنید.

30- قلم هوشمند

چرا از یک اتوماتیک معمولی بهره ببرید وقتی می توانید یک اتوماتیک هوشمند باکیفیت داشته باشید؟ مثلاً اتوماتیک Livescribe Smartpen، که یادداشت ها و صدای ضبط شده شما را مستقیماً در رایانه شما ذخیره می نماید.

31- میز مطالعه برای وان حمام

به لطف میز مطالعه وان حمام، به نویسنده مورد علاقه تان یاری کنید در سرانجام یک روز طولانی با یک حمام داغ و مجلل، چند شمع و مطالعه کتاب مورد علاقه اش استراحت کند.

32- حروف الفبای مغناطیسی برای نصب روی یخچال

این یک انتخاب قدیمی اما خوب است: کاشی های مغناطیسی الفبایی که روی یخچال نصب می شوند و با آن ها می توان کلمه سازی و یا جمله سازی کرد.

33- زیرپایی قابل تنظیم

نوشتن مستلزم نشستن پشت میز برای ساعت های طولانی است. زیرپایی قابل تنظیم موردی است که برای کاهش درد کمر ناشی از ساعت ها نشستن در یک نقطه به آن احتیاج دارد. برای پشتیبانی ارگونومیک از نویسنده خود، این زیرپایی قابل تنظیم را برای آن ها خریداری کنید که می تواند درست زیر میز کامپیوتر آن ها جای بگیرد.

34- تکیه گاه گودی کمر برای صندلی میز

اگر می خواهید نویسنده تان بتواند آثار نوشتاری طولانی را بدون درد در ناحیه کمر خود بنویسد، این بالش کمری را که بر روی صندلی نصب می گردد را برای او خریداری کنید. بیشتر بالشتک های پشتی کمر از مواد بی اثر مانند ژل استفاده می نمایند - از سوی دیگر، این بالشتک از فوم حافظه ضخیم استفاده می نماید که شکل خود را حفظ می نماید و هم نرم و هم راحت است.

35- دفتر یادداشت هوشمند

به عنوان مثال دفتر یادداشت هوشمند Rocketbook تجربه سنتی قلم و کاغذ را می گیرد و آن را به عصر دیجیتال می آورد. امسال، سیستم نگارش نویسنده خود را با دفتر یادداشت دیجیتال ارتقا دهید که بی نهایت قابل استفاده مجدد است (تا زمانی که گم نگردد) و به سرویس های ابری متصل می گردد.

بله، با این دفتر یادداشت، آن ها می توانند به گوشی هوشمند آیفون یا اندروید خود متصل شوند. حتی اگر نویسنده شما احساس اصیل نوشتن با قلم را ترجیح می دهد، این دفترچه یادداشت بدون کاغذ همچنان یک گزینه عالی است زیرا از نشانگرهای پاک کردن خشک یا قلم Pilot FriXion برای نوشتن ایده های داستانی دست نویس یا افکار سریع استفاده می نماید - فقط سطح آن را با آب و یک پارچه تمیز کنید.

36- خدمات عکاسی حرفه ای

وب سایت های نویسنده شما و نمایه های رسانه های اجتماعی او با عکس های با نور خوب و عکاسی ماهرانه بسیار معتبرتر به نظر می رسند. وقتی مردم می بینند که شما روی خودتان سرمایه گذاری می کنید، ممکن است تمایل بیشتری به انجام همین کار داشته باشند - به همین علت است که یک عکاسی حرفه ای که هم ظاهر معمولی و هم ظاهری اجرایی را به تصویر می کشد یک هدیه عالی برای نویسنده شما است.

37- پد ارگونومیک استراحت مچ دست

درست مثل زیرپایی و پشتی، این پدهای تکیه گاه مچ در جلوی کیبورد کامپیوتر نویسنده قرار می گیرند تا تنظیمات ارگونومیک را تکمیل کنید که به جلوگیری از تونل کارپال، آرتریت و سایر دردها یاری می نماید. (نوشتن نباید دردناک تر از آن چیزی باشد که می تواند باشد.)

منبع: The Write Life

منبع: دیجیکالا مگ

به "37 هدیه منحصر به فرد برای نویسندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "37 هدیه منحصر به فرد برای نویسندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید