بوتیک هتل حنا؛ اقامتگاهی زیبا و دنج در تهران، هتلی با معماری مجذوب کننده در یکی از کوچه های معروف و محبوب مرکز

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، تهران پرجمعیت ترین شهر و مرکز ایران است و یکی از مهم ترین مراکز گردشگری ایران به شمار میرود. این شهر دارای مجموعه ای از جاذبه های گردشگری است که شامل کاخ ها، موزه ها و باغ ها و بوستان ها، کافه ها، رستوران ها و عمارت هاست. هتل های تهران آنقدر زیاد و متنوع هستند که شما قبل از سفر گزینه های بی شماری برای انتخاب پیش رو دارید.

بوتیک هتل حنا؛ اقامتگاهی زیبا و دنج در تهران، هتلی با معماری مجذوب کننده در یکی از کوچه های معروف و محبوب مرکز

بوتیک هتل حنا (Hanna Boutique Hotel) حاصل یکی از پروژه های بازسازی شهری شرکت معماری باغ ایرانی است و در سال 1397 فعالیت خود را به عنوان هتل شروع نموده است. پروژه بازسازی خانه 90 ساله ای که در یکی از کوچه های معروف و محبوب مرکز واقع شده است.

کوچه لولاگر که نزدیک به یک قرن است خانه 6 ساختمان قرینه بوده و عنوان یکی از اولین نمونه های معماری برونگرای تهران و اولین مجتمع مسکونی این شهر را به دوش می کشد.

خانه پلاک 2 که امروزه به بوتیک هتل حنا تبدیل شده است، یک خانه 2 طبقه با زیربنای 540 متری است که پنجره نیم دایره ای به سوی کوچه دارد. خانه های کوچه لولاگر در سال 1309 به وسیله استاد حسن بنا ساخته شده اند. در کل می توان گفت این هتل جزو هتل های گران مرکز است.

اتاق های هتل بوتیک حنا

بوتیک هتل حنا دارای 7 باب اتاق است که با فضاهای نورگیر و دکوراسیون مدرنشان تجربه ای فراموش نشدنی را برای مهمانان خود رقم می زنند. این اتاق ها با نام های نور، کنج، اجاق، همسایه، لولاگر، کمان و گلخانه تقسیم بندی شده اند که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

اتاق لولاگر

وارد کوچه لولاگر که می شویم، بیش از هر چیز دو پنجره بیرون آمده روبروی هم در وسط کوچه توجه ما را به خود جلب می نماید. اتاق لولاگر تا میان کوچه لولاگر آمده است و همزمان بخشی از خانه و بخشی از کوچه است. ماندن در اتاق لولاگر تجربه ماندن در جایی میان خانه و کوچه و پشت یکی از مشهورترین پنجره های تهران است. این اتاق بزرگترین اتاق بوتیک هتل حناست و در صورت درخواست می تواند با اضافه شدن اتاق کناری، به یک سوئیت چهارتخته تبدیل گردد. (شروع قیمت از 4.000.000 تومان هر شب)

اتاق اجاق

اجاق قلب خانه است؛ گرم ترین جای آن. تجربه ماندن در اتاق اجاق، تجربه ماندن در کنار اجاقی است که امروز زندگی تازه ای یافته است. این اتاق یک بالکن اختصاصی بزرگ دارد که میهمانان اتاق را در ارتباط با همسایه ها و کوچه قرار می دهد. (شروع قیمت از 3.500.000 تومان هر شب)

اتاق نور

سه پنجره گگردده به نور، این اتاق را به فضایی پر از نور در طول روز تبدیل می نماید. در اتاق نور همزمان به حیاط بوتیک هتل حنا و به پل حافظ دید خواهید داشت. حرکت نور در طول روز در اتاق، تجربه بی نظیر اتاق نور خواهد بود. (شروع قیمت از 3.000.000 تومان هر شب)

اتاق همسایه

تجربه ارتباط با دیگران، بخشی جدا ناشدنی از تجربه سفر و اقامت در شهر است. در شهر همسایه در اولین لایه ارتباطی ما با شهر قرار گرفته است. همسایه ها می توانند اولین انسان هایی باشند که هر روز صبح می بینیم و با سلامی به آن ها روز را شروع می کنیم. اتاق همسایه بوتیک هتل حنا پنجره ای به حیاط خانه همسایه دارد و ما را به اولین لایه ارتباطی مان با شهر متصل می نماید. (شروع قیمت از 3.000.000 تومان هر شب)

اتاق کمان

از طاق کسری تا مسجد شیخ لطف الله و از مقبره خیام تا برج آزادی تهران، کمان، بخشی از هویت معماری ایرانی است. در اتاق کمان رو به کوچه لولاگر، تجربه ای از معماری مدرن ایران را خواهید داشت. (شروع قیمت از 3.000.000 تومان هر شب)

اتاق کنج

کنج جای خلوت و آرامش است. این اتاق پنجره ای پرنور در کنج اتاق و رو به پل حافظ دارد. در کنج دلنشین این اتاق پنجره ای است که رو به پل حافظ گگردده می گردد. می توانید در سکوتِ بوتیک هتل حنا بنشینید و هیاهوی پل حافظ را دیدن کنید. (شروع قیمت از 2.000.000 تومان هر شب)

اتاق گلخانه

آرام، بی سر و صدا و به دور از هیاهو؛ دنج جایی گرم و خلوت برای ماندن است. به دور از هیاهوی تهران و رو به دیواری سبز، شما تجربه ای از یک اقامت منحصر به فرد در اتاقی دنج را خواهید داشت. (شروع قیمت از 2.000.000 تومان هر شب)

امکانات هتل

همه اتاق های بوتیک هتل حنا دارای امکاناتی نظیر اینترنت، سیستم تهویه، چای ساز، تلویزیون، مینی بار، گاو صندوق، کمد لباس، میز و صندلی، لوازم بهداشتی و لوازم استحمام از قبیل شامپو، سشوار، حوله و دمپایی هستند.

از امکانات و خدمات دیگری که بوتیک هتل حنا در اختیار مهمان قرار می دهد شامل خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، فروشگاه صنایع دستی و سوغاتی، خدمات خانه داری، دستگاه واکس کفش و فضای سبز کوچک هستند.

پلتفرم

در زیرزمین بوتیک هتل حنا پلتفرمی قرار گرفته است که با ظرفیت 35 نفر امکان برگزاری دورهمی ها و رویدادهای کوچک را برای مهمانان فراهم نموده است. این محل در گذشته آب انبار ساختمان بوده است. البته بام این هتل نیز برای برگزاری رویدادها مورد استفاده قرار می گیرد.

سالن چند منظوره بام

سالن چند منظوره بام بوتیک هتل حنا فضایی مجهز برای برگزاری رویدادهاست. این سالن که از جدیدترین لایه های ساختمان کوچه لولاگر است، نماد روح مدرن و کاربرد امروزی این مجموعه است. وجود فضای سبز بر روی بام خانه، پنجره های سرتاسری، فضای اختصاصی و معماری مدرن، این فضا را به مکانی متفاوت برای رویدادها و دیدارها تبدیل می نماید.

رستوران هتل

رستوران بوتیک حنا نیز علاوه بر مهمانان هتل، میزبان تمام کسانی است که می خواهند یک وعده غذای لذیذ در این رستوران میل نمایند. در این رستوران می توان طعم غذاهای مختلف ایران و دنیا را چشید ولی ممکن است قیمت های منو کمی بالا باشد. بعلاوه می توانید برای میل نوشیدنی های سرد و گرم و میان وعده به کافه بوتیک هتل حنا سر بزنید.

رستوران هتل ترکیب منحصر به فرد از طعم های ایران و دنیا است. غذاهایی که با الهام از غذاهای سراسر دنیا، طراحی شده است و همان قدر که ریشه ای دنیای دارند، رنگ و بویی ایرانی نیز دارند. در رستوران بوتیک هتل حنا طعم جدیدی از غذاهای دنیا را در کنار غذاهای منحصر به فرد ایرانی خواهید چشید.

خرید یادگاری از هتل

پاپ آپ همانند طراحی داخلی هتل، تجربه ای از دیزاین امروز تهران است. در این قسمت هتل می توانید بخشی از تجربه هتل حنا را در قالب اشیایی که در طول اقامتتان با آن زندگی نموده اید به عنوان یادگاری بخرید و با خود به خانه ببرید.

شرکت معماری باغ ایرانی و هنرمندان برجسته ایرانی این اشیا را انتخاب می نمایند و در پاپ آپ هتل به نمایش می گذارند. در کنار اینها در دوره هایی از سال نمایشگاه ها و رویداد های هنری نیز در پاپ آپ هتل برگزار می گردد.

جاذبه های دیدنی اطراف

بسیاری از جاذبه های تهران در فاصله نزدیکی از بوتیک هتل حنا قرار گرفته است. موزه جواهرات ملی، موزه آبگینه و موزه ملی ایران تنها 15 دقیقه پیاده روی تا محل اقامتتان فاصله دارند. شما از کوچه لولاگر با حداکثر 30 دقیقه پیاده روی می توانید خود را به عمارت مسعودیه، کاخ گلستان یا بازار تهران برسانید. آثار تاریخی مشهور تهران تنها همسایگان این هتل نیستند.

این هتل بعلاوه در قلب مرکز فرهنگی تهران و در نزدیکی تئاتر شهر، تالار وحدت، پردیس شهرزاد و چندین دیدنخانه بزرگ و کوچک تهران قرار گرفته است. تنها ده دقیقه پیاده روی شما را به گالری های هنری مختلفی در تهران می رساند. در کنار این ها سینما و مرکز خرید چهارسو، دانشگاه امیرکبیر و مراکز مالی و تجاری میدان فردوسی و تجربه زندگی شبانه در خیابان سی تیر (خیابان غذای تهران)، در فاصله بسیار کوتاهی از هتل قرار دارند.

چطور به هتل بوتیک حنا برویم ؟

هتل حنا همانطور که در ابتدا گفتیم در خیابان نوفل لوشاتو و کوچه تاریخی لولاگر واقع شده است. ایستگاه های اتوبوس و مترو نیز در فاصله های چند صد متری از بوتیک هتل حنا قرار دارند که در کم تر از 15 دقیقه به آن ها دسترسی خواهید داشت تا به نقاط مختلف مرکز بروید.

آدرس: تهران، خیابان حافظ ، خیابان نوفل لوشاتو ، کوچه لولاگر، پلاک 2، بوتیک هتل حنا

وبسایت رسمی هتل: hannaboutiquehotel.com - جهت رزرو اتاق می توانید به وسیله لینک روبه رو اقدام نمایید؛ Book Now

شماره تماس جهت رزرو هتل: 66757601-021 - رزرو رستوران: 62999111-021

صفحه اینستاگرام: hanna-boutique-hotel

منبع: گردشبان

به "بوتیک هتل حنا؛ اقامتگاهی زیبا و دنج در تهران، هتلی با معماری مجذوب کننده در یکی از کوچه های معروف و محبوب مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوتیک هتل حنا؛ اقامتگاهی زیبا و دنج در تهران، هتلی با معماری مجذوب کننده در یکی از کوچه های معروف و محبوب مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید