دبیر کل گردشگری سازمان ملل متحد از لغو ویزا ایران با 33 کشور استقبال کرد

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، ایلنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، دبیر کل گردشگری سازمان ملل متحد از لغو ویزا ایران با 33 کشور استقبال کرد.

دبیر کل گردشگری سازمان ملل متحد از لغو ویزا ایران با 33 کشور استقبال کرد

جلسه هماهنگی سفر دبیر کل گردشگری سازمان ملل متحد به ایران با حضور نمایندگان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مقر این سازمان برگزار گشت.

در حاشیه برگزاری چهل و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا، با حضور زوراب پولولیکاشویلی دبیر کل گردشگری سازمان ملل متحد UNTOURISM، رضا زبیب سفیر ایران در اسپانیا، علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور، محمد حسین صوفی مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و حسین ساری مدیر کل حوزه وزارتی و امور بین الملل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مقر UNTOURISM در شهر مادرید اسپانیا برگزار گشت.

زوراب پولولیکاشویلی در این جلسه با اشاره به سفر قریب الوقوع خود به کشورمان گفت: دهه سوم بهمن برای حضور و سخنرانی در آئین گشایش هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران وارد تهران خواهم شد و در این سفر در کنفرانس خبری مشترک با عزت الله ضرغامی حضور خواهم داشت.

دبیر کل گردشگری سازمان ملل متحد بر نقش مهم ایران در گردشگری منطقه آسیا با توجه به پیشینه تاریخی و تمدنی ایران تاکید کرد و ضمن استقبال از لغو ویزا ایران با 33 کشور ابراز امیدواری کرد که آینده درخشان و پر رونقی برای گردشگری ایران رقم بخورد.

همچنین در این جلسه درخواست برگزاری دوره های آموزشی و تسهیل ورود گردشگران با توجه به لغو ویزا 33 کشور از سوی ایران مطرح شد.

آشنایی با ظرفیت های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی ایران، مذاکره با مقامات ارشد گردشگری کشور، بازدید از شهر اصفهان و جاذبه های گردشگری، همکاری و تعامل بیشتر با گردشگری سازمان ملل متحد در راستای توسعه گردشگری روستایی، شهری و فرهنگی از مهمترین محورهای سفر دبیر کل سازمان گردشگری ملل متحد است که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ناتالی بایونا و زوریستا اوروسویک مدیران اجرایی گردشگری سازمان ملل، میخیل نینوآ مدیر امور مالی، کریستین برو مدیر کل حوزه آسیا و اقیانوسیه، پاتریشیا کارمونا مدیر کل حوزه هوش بازار گردشگری نیز در این جلسه حضور داشتند.

منبع: همگردی

به "دبیر کل گردشگری سازمان ملل متحد از لغو ویزا ایران با 33 کشور استقبال کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر کل گردشگری سازمان ملل متحد از لغو ویزا ایران با 33 کشور استقبال کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید