اجرای تور تهرانگری برای هموطنان مسیحی

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از برگزاری تور رایگان تهرانگردی برای هموطنان ارمنی و مسیحی در روز آدینه 18 دی ماه اطلاع داد.

اجرای تور تهرانگری برای هموطنان مسیحی

به گزارش ایسنا، رجبعلی خسروآبادی با بیان این که ملت ایران همیشه قدردان زحمات ادیان مختلف بویژه هموطنان ارمنی بوده است، یادآور شد:

حضور ایرانیان ارمنی در دوران جنگ تحمیلی و فعالیت های مالی، فرهنگی و هنری آنان بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی بعلاوه با بیان این که برگزاری مراسم های این اداره کل بر اساس سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران در استفاده یکسان هموطنان بدون در نظر گرفتن مذهب و قومیت افراد برنامه ریزی و اجرا می گردد، اضافه نمود:

همانگونه که برنامه تهرانگردی در ایام نوروز برای همشهریان تهرانی برگزار گردید، گشت تهرانگردی ویژه سال نو میلادی نیز برای هموطنان مسیحی و ارمنی برگزار می گردد. این گشت نیم روزه و به صورت رایگان برای همشهریان ارمنی خواهد بود.

خسروآبادی برپایی نمایشگاه صنایع دستی ادیان مختلف را از برنامه های آینده میراث فرهنگی تهران اظهار داشت و یادآور شد:

با توجه به جمعیت چند ده هزار نفری ارامنه در مرکز شاهد حضور هنرمندان و اساتید برجسته این جامعه در رشته های هنرهای سنتی هستیم.

به گفته او، این برنامه با مشارکت و همکاری برج میلاد تهران، شهرداری منطقه 6 و شورای خلیفه گری ارامنه تهران برگزار می گردد و علاقه مندان (همشهریان ارمنی) برای ثبت نام می تواند با روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران تماس بگیرند.

منبع: ایسنا

منبع: کجارو

به "اجرای تور تهرانگری برای هموطنان مسیحی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای تور تهرانگری برای هموطنان مسیحی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید