یارانه چه کسانی 80 هزار تومان اضافه می گردد؟، اگر می خواهید مشمول افزایش یارانه نقدی شوید، چه باید کنید؟

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، علیرضا عسگریان در یک برنامه تلویزیونی با اشاره افزایش 20 درصدی افزایش یارانه دهک های اول تا سوم با استفاده از طرح کالابرگ گفت: مرحله نو این طرح از 13 خرداد شروع شده و همه مشمولین طرح می توانند به صورت اختیاری از کالابرگ الکترونیکی استفاده نمایند.

یارانه چه کسانی 80 هزار تومان اضافه می گردد؟، اگر می خواهید مشمول افزایش یارانه نقدی شوید، چه باید کنید؟

معاون وزیر کار، از افزایش مبلغ یارانه در استفاده از کالابرگ برای سایر دهک ها اطلاع داد و گفت: در آینده نیز با توجه به سیاست های عدالت بخش دولت مردمی مبلغ اعتباری کالابرگ افزایش می یابد.

به گزارش خبرآنلاین، علیرضا عسگریان در یک برنامه تلویزیونی با اشاره افزایش 20 درصدی افزایش یارانه دهک های اول تا سوم با استفاده از طرح کالابرگ اضافه نمود: مرحله نو این طرح از 13 خرداد شروع شده و همه مشمولین طرح می توانند به صورت اختیاری از کالابرگ الکترونیکی استفاده نمایند.

وی بیان داشت: کارت نوی برای کالابرگ الکترونیکی صادر نمی گردد، همه کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار در طرح کالابرگ الکترونیکی قابل استفاده است.

عسگریان با اشاره به اینکه 80 هزار تومان مبلغ یارانه برای دهک های اول تا سوم اضافه شده است، گفت: شرط استفاده از افزایش اعتبار کالابرگ، خرید بیش از 70 درصد از یارانه معادل 320 هزار تومان به ازای هر نفر است.

معاون رفاه و امور مالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید نمود: شیر کم چرب بطری، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات (ماست پرچرب پگاه)، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله 11 قلم کالای اساسی در طرح کالابرگ الکترونیکی است.

عسگریان بیان کرد: 6 فروشگاه زنجیره ای بزرگ در این طرح مشارکت دارند و در شهرها و روستاهای کوچک نیز برای فروشندگان بارکدخوان نصب می گردد تا دسترسی مردم و امکان بهره مندی عمومی از کالابرگ الکترونیکی فراهم گردد.

به گفته وی، در این طرح قیمت پایه کالاهای اساسی مدنظر است و نشان تجاری خاصی مدنظر نیست.

عسگریان، از افزایش مبلغ یارانه در استفاده از کالابرگ برای سایر دهک ها اطلاع داد و گفت: در آینده نیز با توجه به سیاست های عدالت بخش دولت مردمی مبلغ اعتباری کالابرگ افزایش می یابد.

وی اعلام کرد: همه خانوارهای مشمول دریافت یارانه می توانند با نصب اپلیکیشن شما یا شماره گیری #1463 500 از به جای مانده اعتبار خود آگاه شوند.

منبع: عصر ایران

به "یارانه چه کسانی 80 هزار تومان اضافه می گردد؟، اگر می خواهید مشمول افزایش یارانه نقدی شوید، چه باید کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه چه کسانی 80 هزار تومان اضافه می گردد؟، اگر می خواهید مشمول افزایش یارانه نقدی شوید، چه باید کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید