واکنش دانشگاه تربیت مدرس به مثبت بودن تست کرونای 4 دانشجو ، در اعلام دانشجویان مبتلا پنهان کاری نمی کنیم

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، دانشگاه تربیت مدرس نسبت به انتشار مثبت بودن نتیجه تست کرونای تعدادی از دانشجویان این دانشگاه که هفته گذشته به قم سفر داشته اند، واکنش نشان داد.

واکنش دانشگاه تربیت مدرس به مثبت بودن تست کرونای 4 دانشجو ، در اعلام دانشجویان مبتلا پنهان کاری نمی کنیم

به گزارش خبرنگار وبلاگ کوجی هامی، هفته گذشته جمعی از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در قالب اردوی زیارتی جمکران راهی شهر قم شدند که بعضی از این دانشجویان با علائم سرماخوردگی یا گلودرد به تهران بازگشتند.

همزمان با تایید ورود کرونا به ایران و معرفی قم به عنوان کانون شیوع این ویروس، بر روی دانشجویان شرکت نموده در این اردو تمرکز ویژه ای از سوی مرکز بهداشت دانشگاه تربیت مدرس اجرا شده و شرایط سلامتی آنها آنالیز شده است.

در همین حال، بعضی کاربران توئیتر از مثبت بودن تست کرونای چهار دانشجوی دانشگاه تربیت مدرس که هفته قبل سفر به شهر قم داشته اند، خبر داده اند.

اما روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس نسبت به توییت یکی از فعالان شبکه های اجتماعی درباره ابتلای تعدادی از دانشجویان این دانشگاه واکنش نشان داد و تاکید نمود: انتشار اخبار نتایج مثبت تعدادی از دانشجویان این دانشگاه به کرونا ویروس نادرست است.

متن این جوابیه به این توضیح است:

مرکز بهداشت و درمان دانشگاه همزمان با انتشار خبر شیوع ویروس کووید-19 اقدامات پیشگیرانه ای را برای مقابله با این بیماری در دستور کار خود قرار داد.

در مورد برگزاری اردوی جمکران نیز این مرکز بلافاصله پس از بازگشت دانشجویان شرکت کننده، اقدام به معاینه برای احراز سلامت آنها نمود که خوشبختانه طبق گزارشی که برای مسئولان دانشگاه ارسال نموده، هیچگونه علائمی مبنی بر ابتلای آنان به ویروس کرونا مشاهده نشده است.

بدیهی است اقدامات دانشگاه برای پیشگیری و مقابله با این ویروس شفاف و روشن بوده و مرکز بهداشت و درمان نیز در صورت وجود نمونه مثبت، ابایی برای انتشار آن ندارد!

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش دانشگاه تربیت مدرس به مثبت بودن تست کرونای 4 دانشجو ، در اعلام دانشجویان مبتلا پنهان کاری نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دانشگاه تربیت مدرس به مثبت بودن تست کرونای 4 دانشجو ، در اعلام دانشجویان مبتلا پنهان کاری نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید