ملی پوشان ایران پیش از سفر به قطر به رئیس جمهور چه گفتند؟

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، ملی پوشان فوتبال کشورمان ظهر امروز پیش از اعزام به قطر برای حضور در جام جهانی 2022 قطر همراه با مسئولان فدراسیون و وزیر ورزش جوانان به دیدار سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان رفتند. در ادامه صحبت های برخی از ملی پوشان،کارلوس کی روش و ریاست جمهوری را این جلسه می خوانید:

ملی پوشان ایران پیش از سفر به قطر به رئیس جمهور چه گفتند؟

رئیس جمهور: جوانان ما با اراده و فدراسیون ما نیز با اراده و پای کار هستند. از تیم پشتیبانی خوبی شده مربیان محترم به ویژه آقای کی روش نیز مدیری توانا و دلسوز هستند و وقت می گذارند. وجود رابطه خوب بین بازیکن و مربی نکته مهمی است. علاقه خوب بین بازیکن و مربی از نکات خوب این دوره از تیم است. انگیزه، غیرت و شجاعت شما مهم ترین سرمایه برای تیم ملی است. بارها در دولت و پیروزی های مختلف که ورزشکاران دارند گفته ام تمام دغدغه ورزشکاران را حل کنید. یک تیم با اراده متوکل به خدا و با تلاش مداوم برای کسب پیروزی های پی درپی برای جمهوری اسلامی داشته باشید. امروز هیچ کسی که در مقابل شما بخواهد برای خودش جایگاه پیروزی داشته باشد در چشم خود نمی بینید. می گویید بر همه فائق خواهیم شد. این پیروزی است و باید این نگاه را تبریک گفت. یقین داریم شما پیروز میدان خواهید شد. اراده شما نوید پیروزی می دهد.

علیرضا بیرانوند: خیلی شاد هستم که همراه سایر بچه ها اینجا هستیم از شما (رئیس جمهور) نیز ممنون هستیم که ما را دعوت کردید و این موضوع باعث افتخار است. باید تاریخ را در جام دنیای بسازیم. امیدوارم بتوانیم برای اولین بار از گروه مان صعود کنیم. باز هم از دعوت شما تشکر می کنم و از شما خواهش می کنم همه جوره ما را حمایت کنید. تا جایی که توانستیم تلاش کردیم و زحمت کشیدیم. 6 روز دیگر بیشتر به شروع جام دنیای باقی نمانده و از الان به جز تمرکز چیزی برای آدم نمی ماند. وقتی هم نیست که بخواهیم بیشتر یاد بگیریم. شما باید از لحاظ روحی و روانی به ما کمک کنید تا بتوانیم با دست پر بازگردیم و تاریخی که در جام دنیای هست، بسازیم تا برای همیشه برای مردم و کشور ما ماندگار باشد. ان شاءالله بتوانیم شما را هم شاد کنیم.

وحید امیری: از شما به خاطر وقتی که در اختیار تیم ملی قرار دادید خیلی ممنون هستم. همیشه نسبت به ورزش کشور به ویژه فوتبالیست ها که واقعاً از سرمایه های کشور هستند لطف دارید. آقای رئیس جمهور ما شاهد تلاش شبانه روزی کادر فنی، اعضای هیأت رئیسه فدراسیون و بازیکنان هستیم که تمام تلاش شان این است تا در این تورنمنت بین المللی که بزرگ ترین رویداد فوتبالی دنیا است بتوانیم نتیجه آبرومندانه ای برای کشورمان بگیریم. ان شاءالله پرچم ایران را در جایگاه بالاتری قرار بدهیم. خواسته ما از شما این است که حمایت مادی و معنوی خود را از تیم ملی دریغ نکنید. خودتان می دانید این جام دنیای هم از لحاظ جغرافیایی و هم از لحاظ شرایط گروهی برای کشور ما خاص است.

مرتضی پورعلی گنجی: خیلی شاد هستم که ما را به جمع خود دعوت کردید و می خواهید حمایت خود را به ما نشان بدهید. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که راه سخت است اما انگیزه ما هم زیاد است. تمام تلاش خود را می کنیم به عنوان فوتبالیست و بازیکن تیم ملی در زمین بازی دل مردم کشورمان را شاد کنیم.

رامین رضائیان: فقط می خواهم به عنوان عضو کوچکی از تیم ملی حرفی کوچک بزنم. این قول را می دهم تمام بازیکنانی که در این جلسه هستند و نفراتی که قرار است در قطر به تیم ملی ملحق شوند و هر کسی که بازی می کند یا روی نیمکت است با جان دل در و با قدرت در زمین می جنگیم. نشان می دهیم ما ورزشکاران قرار است با تمام وجود در زمین بازی کنیم تا در مقابل حریفان ذره ای در این شرایط نابسامان که به هر دلیلی که ایجاد شده مقداری دل مردم را شاد کنیم. از مردم هم می خواهم کنار ما باشند و دعا کنند تا بتوانیم با تمام وجود طبق تلاش و برادری که در زمین داریم دل آنها را شاد کنیم.

کارلوس کی روش: همانگونه که حمید سجادی گفت ما درون زمین بهتر صحبت می کنیم. شاید نتوانیم پشت میکروفن زیاد خوب صحبت کنیم. اجازه بدهید از جانب خودم و بازیکنان تیم ملی به خاطر حضور در اینجا که خانه مردم و ریاست جمهوری است، تشکر کنم. از میزبانی شما بسیار سپاسگزاریم. همانگونه که همه می دانند این جام دنیای به این دلیل که در آبان و آذر برگزار می شود بسیار خاص است. جام دنیای برای اولین بار قرار است در این ماه برگزار شود. به همین دلیل ما هم تصمیمات خاصی گرفته ایم. البته ایمان و اطمینان دارم تک تک بازیکنان بیشترین و بالاترین تلاش خود را برای موفقیت تیم خواهند کرد. همیشه اینگونه بوده که بازیکنان تا سرحد توان تلاش کرده اند و این بار هم اطمینان دارم در زمان بازگشت همه به عملکرد بازیکنانم افتخار خواهند کرد. نتایج بازی ها دست خداوند است. اما روحیه جنگجویانه و برد ما شکی نیست که در تک تک دقایق بازی جاری خواهد بود.

منبع: فرارو

به "ملی پوشان ایران پیش از سفر به قطر به رئیس جمهور چه گفتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشان ایران پیش از سفر به قطر به رئیس جمهور چه گفتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید