فارس من، پیگیری مشکل تعرفه های اربعین از وزیر ارتباطات، جدول تعرفه امروز منتشر می گردد

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، تعدادی از مخاطبان در سامانه فارس من از تعرفه های رومینگ اپراتورها برای مراسم پیاده روی اربعین ابراز نارضایتی کردند که این موضوع از وزیر ارتباطات پیگیری شد.

فارس من، پیگیری مشکل تعرفه های اربعین از وزیر ارتباطات، جدول تعرفه امروز منتشر می گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی ودانشگاهی وبلاگ کوجی هامی، در آستانه مراسم پیاده روی اربعین تعدادی از مخاطبان در سامانه فارس من از تعرفه های رومینگ اپراتورها ابراز نارضایتی کردند.

مخاطبان اعلام کردند: اپراتورهای تلفن همراه داخلی در آستانه اربعین، در اقدامی بی سابقه قیمت بسته های اینترنت رومینگ خود را به بیش از چهار برابر افزایش داده اند و این افزایش قیمت در چند روز اخیر رخ داده است، دلیل این افزایش قیمت بی سابقه چیست؟ آیا این جای خدمت به زوار اربعین است؟

این موضوع را از محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیگیری کردیم.

آذری جهرمی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ کوجی هامی، اظهار کرد: تقریبا می توان گفت برای ارتباطات مناسب اربعین، ظرفیت ها دوبرابر توسعه داده شده است.

وی ادامه داد: البته این نکته را هم باید در نظر گرفت که جمعیت زوار نیز بیشتر شده است اما امیدواریم ظرفیت ها برای این جمعیت کفایت کند. اپراتورهای عراقی هم همکاری مناسبی با ما دارند.

وزیر ارتباطات افزود: همچنین جلساتی با اپراتورهای عراقی توسط همکاران من در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار می گردد و طرف عراقی نیز همکاری مطلوبی دارد.

جدول تعرفه ها امروز منتشر می گردد

وی گفت: به لحاظ تعرفه، نیز تمهیداتی را برای زائران اربعین حسینی درنظر گرفتیم. روز شنبه جدول قبل از کاهش تعرفه را منتشر کردیم و امروز نیز جدول جدیدی مبنی بر کاهش تعرفه ها برای اربعین را منتشر می کنیم.

جهرمی ادامه داد: در سمت مرز ایران تسهیلات کافی وجود دارد و اپراتورهای عراقی نیز در موکب های بزرگ وای فای فراهم کردند و ظرفیت ارتباطات نیز بالابرده شده است.

از سیم کارت عراقی برای دیتا بهره ببرید

وی در سرانجام خاطر نشان کرد: تکاپوی مناسبی در حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد تا زائران اباعبدالله کمترین مسئله ای نداشته باشند. توصیه ام به زوار این است که برای دیتا از سیم کارت های عراقی استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، پیگیری مشکل تعرفه های اربعین از وزیر ارتباطات، جدول تعرفه امروز منتشر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، پیگیری مشکل تعرفه های اربعین از وزیر ارتباطات، جدول تعرفه امروز منتشر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید