حضور قابل توجه سالمندان و بچه ها در راهپیمایی جاماندگان اربعین

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، شهردار منطقه7 با اشاره به حضور گسترده عزاداران در راهپیمایی جاماندگان اربعین گفت: حضور گسترده سالمندان و بچه ها در راهپیمایی سال جاری بسیار قابل توجه بود.

حضور قابل توجه سالمندان و بچه ها در راهپیمایی جاماندگان اربعین

به گزارش وبلاگ کوجی هامی سمیه حاجوی با بیان اینکه عزاداران به شوق رسیدن به حرم حضرت عبدالعظیم و با آرزوی زیارت کربلا از ساعات ابتدایی امروز در راستا پیاده روی قرار گرفتند، گفت: حضور بچه ها و سالمندان میان خیل عزاداران بسیار قابل توجه بود.

وی با بیان اینکه کلیه اقدامات در موکب های منطقه 7 با مشارکت مردمی و به صورت داوطلبانه با پخش نذورات همکاران و شهروندان انجام شد، اظهارکرد: از دیگر نکات جالب توجه حضور کسبه در طول راستا بود که از هرامکاناتی برای پذیرایی از عزاداران استفاده می کردند.

شهردار منطقه 7 تاکید نمود: این نشان می دهد که مردم در هرشرایطی در عزاداری سالار شهیدان خود را سهیم می دانند و در این امر مهم مشارکت می نمایند.

حاجوی با اشاره به اقداماتی که به ابتکار منطقه 7 انجام شد، اظهارکرد: توزیع 2000 پرس نذری و سایر نذورات با مشارکت مردمی فاقد هزینه در مجموعه شهرداری و توزیع 700 تصویر از شهدای منطقه 7 و تسبیح انجام شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حضور قابل توجه سالمندان و بچه ها در راهپیمایی جاماندگان اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور قابل توجه سالمندان و بچه ها در راهپیمایی جاماندگان اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید