بسته های متنوع مکالمه و اینترنت همراه اول ویژه شب یلدا

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، همراه اول با ارائه بسته های متنوع مکالمه و اینترنت برای تمامی مشترکان خود، به استقبال شب یلدا رفت.

بسته های متنوع مکالمه و اینترنت همراه اول ویژه شب یلدا

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به رسم همراهی با آیین باستان ایرانیان و فرارسیدن شب چله یا همان شب یلدا، بسته های استثنایی مکالمه و اینترنت به تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان ارائه می دهد.

این بسته ها که از ساعت 8 شب 30 آذرماه تا ساعت 8 صبح یکم دی ماه قابل استفاده هستند، با هدف استقبال از چله بزرگ زمستان طراحی شده است؛ براساس تقویم پیشینیان، فصل سرما به دو چله تقسیم و به آغاز زمستان، چله بزرگ گفته می گردد.

تمامی مشترکان همراه اولی برای بهره مندی از بسته های ویژه شب یلدا می توانند از ساعت 8 تا 24 روز چهارشنبه 30 آذر 1401، نسبت به خریداری و فعالسازی بسته موردنظرشان اقدام نمایند.

در این طرح، بسته های متنوع مکالمه و اینترنت برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان در نظر گرفته شده است تا زمینه ساز خلق خاطراتی به یادماندنی در بلندترین شب سال باشد.

مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای خرید این بسته ها می توانند با شماره گیری کد دستوری ستاره 100 ستاره 67 مربع و مشترکان انارستان با شماره گیری کد دستوری ستاره 100 ستاره 6671 مربع اقدام نمایند.

امکان فعالسازی همزمان این بسته ها با سایر بسته های مکالمه، اینترنت و ترکیبی برای تمامی مشترکان اپراتور اول تلفن همراه وجود دارد.

منبع: فرارو

به "بسته های متنوع مکالمه و اینترنت همراه اول ویژه شب یلدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته های متنوع مکالمه و اینترنت همراه اول ویژه شب یلدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید