انتقال جانباختگان دانشگاه خواجه نصیر به کوت عراق، 2 تن از دانشجویان مصدوم به پایتخت منتقل شدند

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: اجساد مطهر جان باختگان برای انجام مراحل اداری به منطقه کوت منتقل شده است.

انتقال جانباختگان دانشگاه خواجه نصیر به کوت عراق، 2 تن از دانشجویان مصدوم به پایتخت منتقل شدند

احمد بنی احمدی، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در گفت وگو با خبرنگار درخصوص حادثه اتوبوس دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر همدان اظهار کرد: در این حادثه که در 20 کیلومتری مرز مهران در خاک عراق رخ داد، 5 نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

بنی احمدی اضافه نمود: از بین جانباختگان 3 نفر دانش آموخته دانشگاه و 2 نفر دانشجو بوده اند. اکنون دو نفر از مصدومان به تهران منتقل شدند و سایر مصدومان بعد از مداوای سرپایی از بیمارستان ایلام و مهران مرخص شده اند.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی توضیح داد: مسافران کاروان نور دانشگاه که در قالب یک گروه 120 نفره راهی عتبات شده اند هم اکنون در نجف اشرف در سلامت کامل بسر می برند.

او اضافه نمود: نیروی های هلال احمر در حال پیگیری مصرانه این حادثه و عوامل ایجاد آن هستند و پیگیری های لازم جهت انتقال هر چه زودتر اجساد به داخل کشور انجام خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر گفت: اجساد مطهر جان باختگان که به علت انجام مراحل اداری همچنان در عراق است به منطقه کوت انتقال پیدا نموده است.

لازم به ذکر است؛ اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر همدان در 20 کیلومتری مرز مهران در خاک عراق دچار حادثه شده است.

در این حادثه احسان نوبخت ورودی 93 مکانیک و نجمه هارونی ورودی 93 صنایع که زن و شوهر بوده اند، مینا کرامتی راد ورودی 91 مکانیک، حدیثه ملکی ورودی 97 عمران و مطهره هاشمی ورودی 96 هوا فضا از جان باختگان این حادثه بودند.

همچنین فرزند یکساله خانم کرامتی راد به نام علیرضا برهانیان نیز در این سانحه جان خود را از دست داد. مهدی برهانیان پدر کودک و خانم ندا اکبری از دانش آموختگان نیز در کما بسر می برند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انتقال جانباختگان دانشگاه خواجه نصیر به کوت عراق، 2 تن از دانشجویان مصدوم به پایتخت منتقل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال جانباختگان دانشگاه خواجه نصیر به کوت عراق، 2 تن از دانشجویان مصدوم به پایتخت منتقل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید