مهلت بارگذاری و ارسال طرح های مشترک ایران و ترکیه تمدید شد

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم مهلت بارگزاری و ارسال طرح های مشترک ایران و ترکیه را تا 6 آبان ماه تمدید کرد.

مهلت بارگذاری و ارسال طرح های مشترک ایران و ترکیه تمدید شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ کوجی هامی، براساس اعلام مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم، محققین و اعضای هیئت علمی شاغل در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزشی یا تحقیقاتی وابسته به وزارت علوم که با یکی از محققین و اعضای هیئت علمی مراکز تحقیقاتی یا دانشگاه های ترکیه ای پروپوزال مشترک تهیه نموده اند تا ششم آبان ماه نسبت به بارگذاری این طرح ها در وبگاه های اعلام شده فرصت دارند.

براساس این گزارش، با راه اندازی وبگاه های ویژه بارگذاری طرح های مشترک علمی ایران و ترکیه از تاریخ 28 تیرماه98، امکان حمایت از این طرح ها عملیاتی شد. بعد از طی روال داوری توسط کمیته های داوری طرفین، طرح های نهایی توسط کمیته ای مشترک انتخاب خواهند شد.

در آماده سازی فرم پروپوزال مشترک محققان باید به این موارد توجه داشته باشند که مجری ایرانی طرح حتما عضو هیئت علمی یکی از دانشگاه ها و پژوهشگاه ها یا مراکز تحقیقاتی وابسته به وزارت عتف باشد. محققین و اعضای هیئت علمی غیر وابسته به وزارت عتف می توانند به عنوان همکار در طرح تحقیقاتی حضور داشته باشند.

همچنین فرم های پروپوزال حتما بعد از حصول توافق با محقق ترکیه ای (مجری ترکیه ای طرح) آماده گردد و سپس طرح پژوهشی مشترک تهیه شده توسط طرفین به وسیله سامانه های بارگذاری فوق به طور جداگانه ارسال شوند. به طرح هایی که به صورت انفرادی تهیه و ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد. محققین پسادکتری نیز می توانند به عنوان همکار در طرح پژوهشی مشترک مشارکت داشته باشند.

علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس الکترونیکی زیر مراجعه نمایند.

https://int.tabrizu.ac.ir/en/secretariat-of-scientific-cooperation-of-iran-and-turkey/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت بارگذاری و ارسال طرح های مشترک ایران و ترکیه تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت بارگذاری و ارسال طرح های مشترک ایران و ترکیه تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید