مردم از ترافیک ناشی از طرح کاهش آلودگی هوا رنج می برند

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه پیشنهاد پلیس برای طرح کاهش آلودگی هوا کارشناسی شده است، گفت: پلیس در کف خیابان است، مدیریت ترافیک را به عهده دارد؛ اکنون شهروندان در ترافیک عصرگاهی رنج می برند و دل نگرانند.

مردم از ترافیک ناشی از طرح کاهش آلودگی هوا رنج می برند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ کوجی هامی، سردار حسین رحیمی درباره ایرادات واردشده به طرح کاهش آلودگی هوا از سوی پلیس و اعلام این ایرادات به شهرداری تهران اظهار کرد: پلیس نظراتش را درباره اصلاحات طرح کاهش آلودگی هوا در هشت بند به شهرداری اعلام نموده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: به عنوان مثال می گوییم در نیمه دوم سال حتماً ساعت طرح باید کاهش پیدا کند، ساعت 19 اصلاً مناسب نیست یا اینکه برای ساکنان محدوده طرح ترافیک بازه زمانی معین نموده اند که پیشنهاد دادیم شهروندان ساکن در محدوده طرح، یک بار اجازه ورود و یک بار اجازه خروج داشته باشند و نباید برای آن ها بازه زمانی و ساعت خاصی معین کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پیشنهاد پلیس برای طرح کاهش آلودگی هوا کارشناسی شده است، توضیح داد: پلیس در کف خیابان است، مدیریت ترافیک را به عهده دارد، اکنون شهروندان در ترافیک عصرگاهی رنج می برند و دل نگرانند.

وی اضافه نمود: به طور مثال اکنون حدود ساعت 16 تا 16:30 اداره ها تعطیل می شوند، اما تا ساعت 19 (خاتمه طرح) محدوده طرح بسته است و بر معابر اطراف محدوده طرح به ویژه بزرگراه شهید همت، فشار بار ترافیکی وارد می گردد که این موارد باید اصلاح گردد.

رحیمی با ابراز اینکه تصویب یک مصوبه به معنای وحی منزل نیست، اعلام کرد: ممکن است طرحی در شورای ترافیک به تصویب برسد، اما به آن ایراداتی وارد گردد؛ باید به تناسب وضعیت، اصلاحات را انجام دهیم و این اصلاحات را در راستای یاری به مردم از شهرداری می خواهیم.

این مقام انتظامی توضیح داد: وضعیت ترافیک عصرگاهی، نه مشکل ترافیک و نه مشکل آلودگی هوا را حل نموده بلکه منجر به افزایش ترافیک و آلودگی هوا شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مردم از ترافیک ناشی از طرح کاهش آلودگی هوا رنج می برند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم از ترافیک ناشی از طرح کاهش آلودگی هوا رنج می برند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید