محمد دانشگر بالاخره به استقلال برمی گردد، مدافع جنجالی آسیایی می گردد

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، جریمه محمد دانشگر مدافع اخراجی آبی پوشان برای بازگشت به استقلال معین شد.

محمد دانشگر بالاخره به استقلال برمی گردد، مدافع جنجالی آسیایی می گردد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کوجی هامی، اینطور که پیداست، دانشگر قرار نیست از استقلال جدا شود یا اینکه برای طولانی مدت بلاتکلیف مانده و یا اینکه به لیست بازشود و تا خاتمه فصل نیمکت نشین باشد. قابل توجه است که مجیدی به عنوان یک مدافع از عملکرد فنی این بازیکن ناراضی نبوده و مسائل انضباطی که او ایجاد کرد سبب شد تا این بار اینگونه مورد توبیخ قرار بگیرد.

به دنبال برگزاری جلسه کمیته انضباطی دانشگر او قطعا مورد جریمه انضباطی بدون بخشش قرار خواهد گرفت اما در نهایت به جمع آبی پوشان برمی شود. او به غیر از بازی ماشین سازی، در سال جدید مصاف با پیکان را هم ازدست داده است و غیبت طولانی مدت او باعث می شود که بیشتر از آنچه در حال حاضر، از تیم دور مانده، شرایط آمادگی خود را از دست بدهد.

در مقطع فعلی، بزرگترین سوال پیرامون بازگشت دانشگر به تمرینات این خواهد بود که او می تواند در آسیا تیمش را همراهی کند یا خیر. در روزهای خاتمهی سال گذشته لیست آسیایی آبی پوشان به AFC ارسال شد که نام دانشگر در آن قرار نگرفت و اکنون که تیم استقلال تا روز پنج شنبه برای اصلاح لیست فرصت دارد این پیش بینی وجود دارد که او به احتمال زیاد طی چند روز باقی مانده به تمرین اضافه شود و نامش در لیست آسیایی هم قرار بگیرد؛ اگرچه همه چیز به تصمیم نهایی مجیدی درباره این بازیکن بستگی دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "محمد دانشگر بالاخره به استقلال برمی گردد، مدافع جنجالی آسیایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد دانشگر بالاخره به استقلال برمی گردد، مدافع جنجالی آسیایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید