فصل خوبی برای هواداران خیبر رقم می زنیم

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، سرمربی خیبر خرم آباد گفت: تلاش می کنیم فصل خوبی را برای هواداران و فوتبال استان رقم بزنیم.

فصل خوبی برای هواداران خیبر رقم می زنیم

مهرداد خادمی در گفت وگو با وبلاگ کوجی هامی، در خصوص پیروزی یک بر صفر خیبر برابر شهید قندی یزد اظهار کرد: تیم حریف روبروی ما بد بازی کرد و در روزی که به علت نمایش حریف خیلی خوب نبودیم به برتری رسیدیم.

وی در پاسخ به پرسشی که هر سه بازی این فصل را با اختلاف یک گل به خاتمه رسانده اند و تا چه زمانی این برتری های خفیف ادامه دارد؟ گفت: برای یک مربی خیلی خوب است که تیمش گل نخورد و برنده شود و خوشبختانه در این سه بازی گل نخوردیم و تلاش می کنیم این عملکرد خوب را ادامه دهیم.

خادمی یادآور شد: سه بازی تیم یزدی را آنالیز کرده بودیم و اگر در اوایل بازی به گل می رسیدیم بازی بهتری به نمایش می گذاشتیم و می توانستیم با تعداد گل های بیشتری پیروز شویم.

سرمربی خیبر مدعی شد: هر تیمی روبروی ما فوتبال بازی کند بدون شک می توانیم با گل های بیشتری پیروز شویم.

وی با بیان اینکه این پیروزی را به هواداران واقعی که در گرما و سرما و بدون توجه به جایگاه ما در جدول از خیبر حمایت می کنند، تقدیم می کنم، اضافه نمود: تلاش می کنیم فصل خوبی را برای هواداران و فوتبال استان رقم بزنیم.

خادمی با بیان اینکه خیبر با تلاش های دکتر مسعود عبدی از لحاظ مالی دغدغه های سنوات اخیر را ندارد، تاکید کرد: انتظار داریم مسئولان استان و به ویژه استاندار هم از خیبر که کننده لرستان است حمایت کنند تا بتوانیم به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فصل خوبی برای هواداران خیبر رقم می زنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل خوبی برای هواداران خیبر رقم می زنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید