سرمربی ولز: کاملا آماده بازی با ایران هستیم

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، تیم های ملی فوتبال ایران و ولز در دومین ملاقات خود در مرحله گروهی جام جهانی2022 فردا (آدینه) از ساعت 13:30 به وقت تهران در استادیوم احمد بن علی به مصاف هم می روند. راب پیچ، سرمربی تیم ملی ولز در نشست خبری پیش از این بازی اظهار کرد: سرمربی تیم ملی ولز درباره شرایط جو آلن و امکان بازی او مقابل ایران گفت: البته می دانید که آلن تست آمادگی جسمانی خود را داده و خوب هم بوده و بنابراین این خبر خوبی است. همه آماده هستند.

سرمربی ولز: کاملا آماده بازی با ایران هستیم

پیج درباره امید ایرانی ها برای جبران باخت 6 بر 2 در بازی قبل، گفت: موافق هستم. شاید ایران به خاطر آن شکست ناامید شده باشد. فکر می کنم می خواهند برگردند و البته انگلستان را هم می شناسیم. ممکن است ایران ترکیب خود را تغییر دهد. شاید آن ها ترکیب خود را به خاطر انگلیس تغییر دادند. باید ببینیم از چه ترکیبی استفاده می نمایند.

سرمربی تیم ملی ولز درباره اقدام بازیکنان آلمانی در انتقاد به نبود آزادی بیان در جام جهانی از سوی فیفا و اینکه آیا بازیکنان او هم ژست مشابهی دارند گفت: نه! ما کمپین هایی داریم که رو به جلو می رود. ما اینجا هستیم که فقط فوتبال بازی کنیم. شاید آلمان هم بخواهد از همین پیغام استفاده کند.

وی درباره اینکه آیا بیل فردا مقابل ایران بازی می نماید؟ گفت: بازی مقابل آمریکا یکی از برترین بازی های او نبود، اما گرت از بازیکنانی است که می تواند در شرایط سخت بازی کند. او پنالتی را هم گل کرد. باید به او اعتبار زیادی بدهیم.

منبع: فرارو

به "سرمربی ولز: کاملا آماده بازی با ایران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی ولز: کاملا آماده بازی با ایران هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید