دومین سرمربی ایرانی در راه لیگ امارات ، انتقال مجذوب کننده بعد از حضور مجیدی

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، منابع محلی در امارات از احتمال بالای حضور رضا عنایتی روی نیمکت الامارات خبر می دهند.

دومین سرمربی ایرانی در راه لیگ امارات ، انتقال مجذوب کننده بعد از حضور مجیدی

به گزارش وبلاگ کوجی هامی دهه هشتاد با حضور پرتعداد ستاره های ایرانی در فوتبال امارات همراه شد. ستارگانی چون فرهاد مجیدی در الوصل، علی سامره در الشعب، ایمان مبعلی در الشباب و رضا عنایتی در الامارات، بازیکنان تاثیرگذاری شدند که به واسطه حضور چندساله در این باشگاه ها، کماکان مورد توجه مدیران و مالکان اماراتی قرار دارند.

در حالی که فرهاد مجیدی در ابتدای فصل جاری به عنوان سرمربی تیم الاتحاد کلبا مشغول به کار شد تا بعد از حشمت مهاجرانی، همایون شاهرخی و اصغر شرفی، دوره نو حضور مربی ایرانی در این کشور را شروع کند.

حضوری که با عمکلرد مثبت او در لیگ ادنوک همراه شد و مجیدی توانست دومین عملکرد برتر تاریخ باشگاه اماراتی را رقم بزند و به این ترتیب رضایت مدیران کلبا از سرمربی ایرانی را ببینیم.

اما به نظر می رسد که سال آینده فرهاد در امارات تنها نخواهد بود و احتمالا شاهد حضور یک سرمربی ایرانی دیگر در این کشور باشیم. صحبت از علاقه مدیران الامارات به حضور رضا عنایتی و سپردن راهنمایی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه به کاپیتان سابق این تیم اماراتی است.

عنایتی که سه سال خوب را در این باشگاه پشت سر گذاشته، به واسطه کاپیتانی و حضور پررنگ در این تیم، محبوبیت ویژه ای بین مدیران این باشگاه و شیخ الامارات دارد و حالا منابع محلی صحبت از احتمال بالای حضور آقای گل سابق فوتبال ایران در این باشگاه به میان آورده اند.

هرچند الامارات با 59 امتیاز از 28 بازی در رده سوم جدول دیوژن اول امارات واقع شده است و شانس صعود به لیگ ادنوک را پیش روی خود می بیند، اما آنها علاقه زیادی به استخدام رضا عنایتی به عنوان سرمربی دارند و این احتمال وجود دارد که حتی در صورت صعود به سطح اول امارات هم سکان راهنمایی تیم خود را به این چهره شاخص سال های نه چندان دور باشگاه شان بسپارند.

حالا باید دید عنایتی که در دوران حضور خود در فوتبال ایران به عنوان مربی کارنامه قابل قبولی را به جا گذاشته است، چه سرنوشتی برای فصل آینده پیش روی خود خواهد دید.

منبع: همشهری آنلاین

به "دومین سرمربی ایرانی در راه لیگ امارات ، انتقال مجذوب کننده بعد از حضور مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین سرمربی ایرانی در راه لیگ امارات ، انتقال مجذوب کننده بعد از حضور مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید