دعوت از هنرمندان کرمانی برای شرکت در نمایشگاه سراسری صنایع دستی زنجان

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، ایسنا/ براساس گزارشهای منتشر شده، دعوت از هنرمندان کرمانی برای شرکت در نمایشگاه سراسری صنایع دستی زنجان صورت گرفت.

دعوت از هنرمندان کرمانی برای شرکت در نمایشگاه سراسری صنایع دستی زنجان

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع دستی زنجان از هفتم تا 11 مهر امسال اطلاع داد و گفت: هنرمندانی که علاقمند هستند در نمایشگاه مذکور حضور یابند، به معاونت صنایع دستی استان کرمان مراجعه نمایند.

کاظم حسین زاده اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی فرصت مناسبی برای عرضه، فروش، معرفی و بازاریابی محصولات صنایع دستی هنرمندان است که از هنرمندان کرمانی برای حضور در نمایشگاه مذکور دعوت به عمل می آید.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با بیان اینکه بیش از 70 هزار هنرمند در رشته های مختلف صنایع دستی مشغول به فعالیت هستند، اضافه نمود: هنرمندان سرمایه های ملی و اجتماعی هر کشوری محسوب می شوند که اداره کل میراث فرهنگی با تمام توان برای حمایت از این عزیزان کوشش می نماید.

او اعلام نمود: استان کرمان در حوزه صنایع دستی سرآمد کشور است که ثبت جهانی یک شهر و ثبت ملی پنج شهر و یک روستا دلیلی بر این ادعاست.

منبع: همگردی

به "دعوت از هنرمندان کرمانی برای شرکت در نمایشگاه سراسری صنایع دستی زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از هنرمندان کرمانی برای شرکت در نمایشگاه سراسری صنایع دستی زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید