دستمزد فلیکس سانچز در اکوادور لو رفت

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، سانچز در بین 10 گزینه متفاوت فدراسیون فوتبال اکوادور برای راهنمایی تیم ملی این کشور قرار داشت و در نهایت توانست این عنوان را در اختیار بگیرد.

دستمزد فلیکس سانچز در اکوادور لو رفت

منابع نزدیک به فدراسیون فوتبال اکوادور مدعی شده اند که مذاکرات با این مربی اسپانیایی نزدیک به یک ماه قبل شروع شده و پس از اینکه آن ها نتوانستند با ریکاردو گارسا به توافق برسند، او به جدی ترین گزینه آن ها تبدیل شده است.

هرچند یکی از منابع به اکسپرسو گفته که مذاکرات جدی با این مربی تنها یک هفته و نیم به طول انجامید و آن ها در همین فاصله توانستند بر سر تمامی موارد برای امضای قرارداد با او به توافق برسند.

گارسا، گیرمو آلمیدا، پائولو بنتو و سانچز در بین گزینه های اصلی فدراسیون فوتبال اکوادور قرار داشتند، اما ویژگی های سانچز مدیران فوتبال این کشور را متقاعد کرد که بهتر است از او برای راهنمایی این تیم استفاده نمایند.

ویژگی کلیدی اول این مربی مربوط به تمرینات و تخصص او بود، گزینه دوم به تجربه او در کار با جوانان اختصاص داشت و در نهایت نیز دستاورد های او در سطح ملی مورد توجه نهاده شد.

بعلاوه دستمزد مدنظر سانچز در چارچوب بودجه در نظر گرفته شده از سوی فدراسیون فوتبال اکوادور قرار داشت. او دستمزدی معادل گوستاوو آلفارو دریافت خواهد نمود که معادل 2.5 میلیون دلار در سال خواهد بود.

اولین حضور او روی نیمکت تیم ملی اکوادور در دو بازی محبت آمیز برابر استرالیا خواهد بود که قرار است 24 و 28 مارس در شهر سیدنی و ملبورن برگزار گردد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "دستمزد فلیکس سانچز در اکوادور لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد فلیکس سانچز در اکوادور لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید