جدایی استراماچونی استقلال را دچار افت کرد، بهتر است لیگ را بدون تعیین قهرمان تمام کنند

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: رفتن استراماچونی باعث شد تیم ما افت روحی کند و 5 امتیاز را براحتی از دست دادیم که خیلی به ضرر ما شد.

جدایی استراماچونی استقلال را دچار افت کرد، بهتر است لیگ را بدون تعیین قهرمان تمام کنند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ کوجی هامی از باشگاه استقلال، سید حسین حسینی در خصوص روزهای قرنطینه اظهار کرد: این روزها به طور کلی سخت است. ما هم به دلیل شرایط کشور و برای احترام به حقوق دیگران در خانه ماندیم. خود من در خانه تمرین می کنم و تلاش کرده ام تا خانه را مثل یک باشگاه ورزشی کنم.

وی در خصوص سال 98 گفت: رفتن استراماچونی باعث شد تیم ما افت روحی کند و 5 امتیاز را براحتی از دست دادیم که خیلی به ضرر ما شد. با آمدن آقای مجیدی شرایط بهتر شد ولی شرایط مدیریتی بهم ریخت و حتی رفتن مان به دبی با سختی همراه بود و خیلی زود بعد از آن راهی قطر شدیم که این دو بازی تیم را خسته کرد. به هرحال مسائل مالی هم در این سال وجود داشت که امیدوارم با آمدن آقای سعادتمند مسائل حل شود. شنیده ام که ایشان کار بلد هستند و امیدوارم مسائل را حل کنند تا تیم به آرامش برسد و دیگر شاهد تغییر و تحول در حوزه مدیریت نباشیم تا به آنچه که حق هواداران است، دست پیدا کنیم.

گلر استقلال در خصوص سرنوشت لیگ برتر گفت: فکر نکنم حتی اول اردیبهشت هم بشود تمرینات را شروع کرد چون تیم ها حداقل 50 نفر هستند و یک ناقل می تواند اعضای تیم و خانواده آن ها را درگیر کند. به نظرم این اتفاق در صورت بروز، یک فاجعه است. بهتر است لیگ را تعطیل کنند و تیمی را قهرمان معرفی نکنند. بازی های زیادی باقی مانده است و ما خواهش داریم هرچه سریعتر تکلیف برگزاری یا برگزار نشدن لیگ را اعلام کنند.

وی با اشاره به اتفاقات سال گذشته بیان نمود: سال 98 برای من خوب بود. به دنیا آمدن دخترم بهترین اتفاق بود و از لحاظ ورزشی هم باید بدانید 2-5-3 سیستمی تهاجمی است. کلین شیت کردن در این سیستم به دلیل تهاجمی بودن سیستم بسیار سخت است. خیلی وقت ها برخی افراد به مدافعان استقلال ایراد می گرفتند ولی فوتبالی ها به خوبی می دانند ما بیشتر ضد حمله گل خوردیم. همچنین در 6 قدم توپ به مهاجم حریف می رسید. به هرحال سیستم دفاعی آقای شفر با سیستم تهاجمی آقای استراماچونی متفاوت بود و تا هماهنگ شدن بازیکنان، این موضوع مسائلی را به همراه داشت. مطمئن باشید من همیشه با تمام انگیزه و توان درون دروازه قرار گرفتم و قبل از اینکه سنگربان استقلال باشم، هوادار استقلال هستم. و هواداران بدانند همیشه با جان و دل از دروازه تیمم حفاظت می کنم. دوست دارم منصفانه تر به استقلال نگاه شود.

حسینی در خصوص خاطره اش از سال گذشته گفت: از پارسال بازی رفت الهلال که دو بر یک بردیم، بهترین خاطره ام بود. بازی با تراکتور و دو مصاف با الکویت و الریان هم خیلی خوب بود.

انتهای پیام/4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "جدایی استراماچونی استقلال را دچار افت کرد، بهتر است لیگ را بدون تعیین قهرمان تمام کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی استراماچونی استقلال را دچار افت کرد، بهتر است لیگ را بدون تعیین قهرمان تمام کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید