ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس شروع شد

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، ناحیه نوآوری پردیس معاونت علمی و فناوری رایاست جمهوری، میزبان نمایشگاه بین المللی اینوتکس می گردد تا شرکت های دانش بنیان و خلاق، دستاورد های خود را در معرض نمایش بگذارند.

ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس شروع شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ کوجی هامی، ناحیه نوآوری پردیس معاونت علمی و فناوری رایاست جمهوری، میزبان نمایشگاه بین المللی اینوتکس می گردد تا شرکت های دانش بنیان و خلاق، دستاورد های خود را در معرض نمایش بگذارند. این نمایشگاه سه هدف را دنبال می نماید که نخستین هدف، به سرمایه گذاری مربوط است و به ارتباط سرمایه گذاران داخلی و بین المللی با شرکت های دانش بنیان و خلاق منجر می گردد. هدف دوم، در بخش مشارکت و همکاری میان شرکت های داخلی و بین المللی می پردازد و هدف سوم، تبادل نظر و شبکه سازی میان فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری است.

سجاد عباسی قشمی دبیر برگزاری رویداد اینوتکس با بیان اینکه برای رسیدن به این سه هدف، احتیاج است تا رویداد ها و برنامه های مختلفی در طول سال، در کنار اینوتکس برگزار گردد، گفت: این برنامه ها شامل معرفی شرکت های خلاق به سرمایه گذاران، برطرف احتیاج فناوران و ... است. این برنامه ها مجموعه 23 رویداد مختلف را شامل شده که در کنار اینوتکس برگزار می شوند.

فشمی با بیان اینکه انتظار می رود مقدار شرکت و استقبال در اینوتکس 2022، چشم گیرتر از سال گذشته باشد، گفت: در دوره گذشته، اینوتکس 24 هزار مخاطب داشت و حدود 400 شرکت و غرفه دار در این رویداد حضور یافتند که انتظار می رود این تعداد، در نمایشگاه سال جاری با رشد قابل توجهی همراه باشد.

ثبت نام زودهنگام نمایشگاه سال جاری تا انتها 14 اسفندماه ادامه دارد که طبق آن، شرکت ها با مراجعه به سایت اینوتکس از تخفیف 30 درصدی برخوردار می شوند.

شرکت های دانش بنیان نیز با ثبت نام تا تاریخ 14 اسفندماه، علاوه بر تخفیف 30 درصدی، مشمول تخفیف 70 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی نیز می شوند.

شرکت های خلاق نیز درصورت ثبت نام در این تاریخ، علاوه بر تخفیف کلی، از 50 درصد حمایت ستاد توسعه صنایع خلاق برخوردار می شوند.

در این رویداد، پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه بوده و دبیرخانه این نمایشگاه با همکاری شرکت های مختلف از بخش خصوصی، برگزارکنندگان نمایشگاه خواهند بود. بعلاوه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، از حامیان و پشتیبان های دائمی نمایشگاه هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید