آتلیه عکاسی کودک در کرج

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، خبرنگاران: دوران کودکی یکی از شیرین ترین دوران زندگی هر انسانی است. امروزه بیشتر والدین سعی می نمایند تا به بهانه های مختلف کودک دلبند خود را به آتلیه ببرند و خاطرات و لحظات شیرینی را ثبت نمایند.

آتلیه عکاسی کودک در کرج

ثبت لحظات کودکی که توسط والدین انجام می پذیرد ضمن خاطره سازی برای کودک راه انتقال احساسات آن ها و مهر تاییدی بر توجه و محبت آن ها نسبت به کودک است. عکاسی و فیلمبرداری رایج ترین و بهترین روش ثبت این لحظات هستند.

سال ها بعد که کودکتان به این عکس ها نگاه می نماید و حتی این عکس ها را به فرزندانش نشان می دهد خاطرات شیرین کودکی برایش زنده شده و عشق پدرومادرش را به خود را با تمام وجود احساس می نماید.

انواع عکاسی کودک

امروزه عکاسی کودک یکی از انواع عکاسی محسوب می گردد که معمولا بر اساس سن کودک طبقه بندی می گردد.

  • عکاسی از نوزاد
  • عکاسی از بچه ها نوپا
  • عکاسی از خردسالان
  • عکاسی از بچه ها سن دبستان

عکاسی کودک در چه مکان هایی انجام می گیرد؟

  • آتلیه
  • منزل
  • فضای باز
  • مدرسه و مهدکودک
  • مهمانی ها

عکاسی کودک نسبت به عکاسی بزرگسال سخت تر و نیازمند صبر و حوصله بیشتر است.

یک عکاس کودک خوب باید روحیات و خلق وخوی کودک را بشناسد و هنگام عکاسی آن ها را در نظر بگیرد. عکاس می تواند با صحبت با والدین کودک از روحیات او باخبر گردد.

عکاس نباید کودک را خیلی خسته کند. امرونهی کردن و تغییر های بیش از حد موقعیت کودک، او را خسته و کلافه می نماید و طبیعتا خروجی عکس هم خوب نخواهد بود.

یکی از بهترین حالات برای عکاسی از کودک، عکاسی از صورت می باشد چرا که عکاسی به این روش چهره معصوم کودک را بیشتر نمایش می دهد و کودک را زیباتر نشان می دهد.

عکاس خوب معمولا برای عکاسی از کودک به طور مرتب و پشت سر هم عکس می گیرد تا از هر 20 عکس گرفته شده از کودک یکی از آن ها عالی باشد.

یکی از دلایلی که والدین را برای عکاسی از کودکشان به آتلیه ها می کشاند، مناسبت ها و تم های خاص عکاسی است مثلا عکاسی با لباس و تم یلدایی در شب یلدا یا عید نوروز و .... یک آتلیه خوب باید فضا های متنوع و مناسب با تم های مختلف را داشته باشد تا برای این نوع عکاسی ها از آن ها بهره ببرد.

عکس های طبیعی همواره جلوه بهتری دارند. یک عکاس خوب برای عکاسی از کودک باید طبیعی ترین حالت کودک را ثبت کند. یکی از راه های جذاب شدن عکس کودک عکس دریافت از بچه ها در حالت های کثیف و یا به زبان ساده تر حالت های شلخته است. بچه های که در حال غذا خوردن و یا گل بازی کردن و یا نقاشی با رنگ های مایع و البته ایمن هستند عکس ها را بسیار جالب و جذاب می نماید.

دریافت عکس سیاه وسفید یکی دیگر از ترفند های خوب برای عکاسی کودک است. این دسته از عکس های کلاسیک علاوه بر این که همیشگی و کهنه نشدنی هستند معصومیت چهره کودک را بیشتر نمایان می نمایند.

عکاسی از بچه ها در حالت خواب یکی از زیباترین حالت ها برای عکاسی است.

در این قسمت به معرفی تعدادی از آتلیه های عکاسی کودک کرج می پردازیم:

آتلیه کودک حس

آتلیه کودک حس جزو آتلیه های کودک کرج در محدوده گوهردشت است. خدمات آتلیه کودک حس عکاسی نوزاد، عکاسی کودک و عکاسی بارداری است. اگر به دنبال آتلیه نوزاد در کرج یا آتلیه کودک و آتلیه بارداری در محدوده گوهردشت هستید می توانید به آتلیه کودک حس مراجعه کنید.

استودیو کودک فام

آتلیه تخصصی کودک فام یکی از بهترین آتلیه های کرج در محدوده گوهردشت است. آتلیه تخصصی کودک فام با تخصص های عکاسی از نوزاد و بارداری و همچنین کادر مجرب خانم، در کنار شماست. اگر نیازمند به آتلیه کودک در کرج یا آتلیه عکاسی نوزاد و بارداری در گوهردشت هستید میتوانید به آتلیه کودک فام مراجعه کنید.

آتلیه عکس مثبت

آتلیه عکس مثبت جزو آتلیه های کودک و بارداری در کرج است. خدمات آتلیه عکس مثبت عکاسی کودک و عکاسی بارداری و نوزاد است. اگر به دنبال آتلیه کودک در کرج یا آتلیه عکاسی نوزاد و بارداری در کرج هستید میتوانید به آتلیه عکس مثبت مراجعه کنید.

منابع: radiokodak ،atelieha

منبع: برترین ها

به "آتلیه عکاسی کودک در کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتلیه عکاسی کودک در کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید