والیبال

حمایت پرشور تماشاگران پایتخت والیبال آسیا از تیم ملی

به گزارش خبرنگاران، در این دیدار جذاب و دیدنی در سالن شش هزار نفری ارومیه که ظرفیت آن تکمیل شده بود تماشاگران ارومیه ای با فریادهای ایران - ایران بازیکنان تیم ملی ایران را همراهی کردند.

4 دی 1398

صالحی امیری: درباره والیبال بهتر است سکوت کنیم!، بحران بودجه نداریم

رییس کمیته ملی المپیک بسیاری از مسائل موجود در ورزش و کمیته ملی المپیک را پاسخ داد.

3 دی 1398

تیم والیبال شهروند مغلوب شد، احضار مدیرعامل به کمیته انضباطی

به گزارش خبرنگاران، دیدار تیم های فولاد سیرجان ایرانیان و شهروند اراک در چارچوب هفته دوم لیگ برتر والیبال مردان، به علت حضور نیافتن تیم شهروند اراک، با نتیجه سه بر صفر به سود تیم فولاد سیرجان ایرانیان اعلام شد و نتیجه هر ست، 25 بر صفر منظور گشت.

2 دی 1398

امیدهای ایران از صعود به جمع 4 تیم برتر باز ماندند

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در مسابقات قهرمانی بزرگسالان مردان آسیا با شکست مقابل تیم ملی اندونزی از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.

13 آذر 1398

زمان دیدارهای تیم والیبال جوانان ایران در مرحله دوم تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 21 سال دنیا با حضور 16 تیم برتر از دوم تا یازدهم تیرماه به میزبانی جمهوری چک و در شهرهای چسکه بوجویتسه و برنو برگزار می گردد.

12 آذر 1398

اعلام برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال در المپیک

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای والیبال المپیک 2016 ریو، از 16 مردادماه با رقابتهای گروه زنان شروع می گردد و به مدت 16 روز (سرانجام مرداد) ادامه خواهد داشت. رقابتهای گروه مردان و زنان به صورت یک روز در میان پیگیری خواهد شد تا تیم ها در مدت این بازی ها بعد از هر...

4 آذر 1398