پیش بینی خدمات رسانی موکب های بنیاد مستضعفان به یک میلیون زائر

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: موکب های بنیاد مستضعفان در مرز های مهران، خسروی و شلمچه به یک میلیون زائر اربعین خدمات ارائه می نمایند.

پیش بینی خدمات رسانی موکب های بنیاد مستضعفان به یک میلیون زائر

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ کوجی هامی، سید پرویز فتاح در موکب محبان امیرالمومنین (ع) در جمع وبلاگ کوجی هامی گفت: در موکب های سه گانه بنیاد مستضعفان در مرزهای شلمچه، مهران و قصر شیرین سه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام و همچنین میان وعده و آب معدنی به زائران ارائه می گردد.

وی در ادامه اضافه نمود : 10 میلیون بطری آب معدنی، 2.5 میلیون بطری شیر و چند میلیون بطری آبمیوه ساخت کارخانه های بنیاد مستضعفان در میان راهپیمایان اربعین توزیع می گردد. برای پذیرایی از یک میلیون زائر پیش بینی های لازم صورت گرفته است.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: زیرساخت های موکب ها به گونه ای است که در برابر باد و باران و تغییرات جوی مقاومت داشته باشد و در صورت بارندگی، ارائه خدمات به زائران ادامه دارد.

فتاح اضافه نمود: در موکب قصرشیرین بخاطر شرایط خاص و تعطیل شدن تردد زائران از ساعت 17 عصر، امکانات اقامت شبانه و در مرزهای مهران و شلمچه نیز امکان اقامت کوتاه مدت برای زائران فراهم است.

وی تاکید نمود: تمامی کارکنان این موکب ها به صورت داوطلبانه و هماهنگ با ستاد اربعین سه استان ایلام، خوزستان و کرمانشاه در خدمت زائران اربعین هستند و فعالیت موکب ها به صورت شبانه روزی تا پنج روز بعد از اربعین و اتمام بازگشت زائران ادامه دارد.

رئیس بنیاد مستضعفان افزود: موکب های این بنیاد در سه مرز مهران، شلمچه و خسروی دارای شرایط مختلفی هستند بطوریکه در مرز مهران از محیط شهری دور است، اما در 2 مرز دیگر در داخل شهر و نزدیک به مرزها برپا شده است.

فتاح تاکید نمود: دائمی شدن این موکب ها نیازمند هماهنگی با مسئولان محلی، پلیس راه و ستاد عتبات عالیات است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیش بینی خدمات رسانی موکب های بنیاد مستضعفان به یک میلیون زائر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی خدمات رسانی موکب های بنیاد مستضعفان به یک میلیون زائر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید