مسکو قرنطینه شد، ثبت بالاترین رکورد ابتلا و مرگ کرونایی به دلیل فرایند کند واکسیناسیون

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، مرکز روسیه از امروز همزمان با موج فزاینده ای از موارد ابتلا به ویروس کرونا و و درگیری بیمارستان ها سخت ترین اقدامات قرنطینه خود را از ژوئن 2020 اعمال کرد.

مسکو قرنطینه شد، ثبت بالاترین رکورد ابتلا و مرگ کرونایی به دلیل فرایند کند واکسیناسیون

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت وبلاگ کوجی هامی به نقل از رویترز، مسکو، مرکز روسیه از امروز (پنجشنبه) همزمان با موج فزاینده ای از موارد ابتلا به ویروس کرونا و و درگیری بیمارستان ها سخت ترین اقدامات قرنطینه خود را از ژوئن 2020 اعمال کرد.

ستاد عملیاتی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در روسیه امروز (پنج شنبه) گزارش داد که طی شبانه روز گذشته 40 هزار و 96 مورد ابتلای تازه به کووید19 در این کشور ثبت شده که بیشترین موارد آلودگی روزانه در کل دوره شیوع اپیدمی است. بدین ترتیب تعداد مبتلایان به کرونا در روسیه به 8 میلیون و 392 هزار و 697 نفر افزایش یافته است.

در شرایطی که رکورد تازه شمار قربانیان کرونا در روسیه ثبت شده و تعداد کل تلفات به حدود 234 هزار نفر رسیده، مسکو دست مقامات محلی برای اعمال محدودیت های لازم به منظور مقابله موثر با شیوع اپیدمی را باز گذاشته است.

در این دوره از قرنطینه فقط مغازه های ضروری مانند داروخانه ها و سوپرمارکت ها اجازه باز ماندن دارند، در حالی که مدارس و مهدکودک های دولتی تعطیل هستند.

کارشناسان پیش بینی می نمایند که تقاضا برای آزمایش های تشخیص کووید قبل از تعطیلات کریسمس افزایش یابد و فرایند کند واکسیناسیون از عوامل مهم در شیوع مجدد همه گیری در این کشور است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مسکو قرنطینه شد، ثبت بالاترین رکورد ابتلا و مرگ کرونایی به دلیل فرایند کند واکسیناسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو قرنطینه شد، ثبت بالاترین رکورد ابتلا و مرگ کرونایی به دلیل فرایند کند واکسیناسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید