عبدالمهدی: البغدادی در عملیاتی کشته شد که از سال گذشته شروع شده بود

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، نخست وزیر عراق درباره کشته شدن سرکرده گروه تروریستی داعش گفت که وی در عملیاتی کشته شده که از ژوئن سال گذشته شروع شده بود.

عبدالمهدی: البغدادی در عملیاتی کشته شد که از سال گذشته شروع شده بود

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کوجی هامی، عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق روز یکشنبه در سخنانی درباره کشته شدن سرنموده داعش گفت که البغدادی در عملیاتی که تازه شروع شده باشد، کشته نشده است.

نخست وزیر عراق در سخنانی گفت که وی در یک عملیات منحصر به فرد که از ژوئن سال گذشته شروع شده بود، کشته شد.

به گزارش السومریه نیوز، عادل عبدالمهدی در ادامه تاکید نمود که در این عملیاتی که از سال گذشته شروع شده بود، نزدیکان خانواده البغدادی هم که در دستیابی به مکان حضور وی نقش داشتند، دستگیر شدند.

عبدالمهدی تاکید نمود که دستگاه امنیتی عراق با پیروزی اطلاعاتی که منجر به کشته شدن سرنموده داعش شده است، دست آورد شکست داعش را تکمیل کرد.

ارتش عراق روز یکشنبه در بیانیه ای گفت که سازمان اطلاعات ملی این کشور محل اختفای ابوبکر البغدادی سرنموده داعش را شناسایی کرد و به نیروهای آمریکایی که حمله هوایی را انجام دادند، خبر داد.

به گزارش رویترز، در بیانیه ارتش عراق آمده است که آمریکا عملیاتی را که طی آن سرنموده داعش کشته شد را با بغداد هماهنگ نموده بود.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه رسما مدعی شد که نیروهای آمریکایی در عملیاتی در شمال غرب سوریه، سرنموده داعش را به قتل رسانده اند. این ادعای ترامپ از سوی وزارت دفاع روسیه با تشکیک روبرو شده است.

ترامپ در رقابت های انتخاباتی سال 2016 که منجر به پیروزی او شد، اذعان نموده بود که مقامات وقت آمریکا داعش را به وجود آورده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "عبدالمهدی: البغدادی در عملیاتی کشته شد که از سال گذشته شروع شده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدالمهدی: البغدادی در عملیاتی کشته شد که از سال گذشته شروع شده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید