خبرنگاران آزمایش کرونای رییس مجلس پاکستان مثبت شد

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، اسلام آباد- خبرنگاران- دبیرخانه عمومی مجلس پاکستان پنجشنبه شب گفت: اسد قیصر رییس مجلس ملی این کشور آزمایش کرونا داده و نتیجه آن مثبت شده است.

خبرنگاران آزمایش کرونای رییس مجلس پاکستان مثبت شد

رسانه های پاکستانی نیز لحظاتی پیش به نقل از دفتر اسد قیصر گزارش دادند: رییس مجلس پس از تایید ابتلای خود به ویروس کرونا قرنطینه شد و تحت درمان قرار گرفته است.

رییس مجلس پاکستان نیز در بیانیه ای از مردم کشورش خواست، تا مهار واقعی ویروس همه گیر کووید-19 حداکثر احتیاط را به کار گیرند.

کووید-19 یا همان ویروس کرونا هفتم اسفند سال گذشته توسط وزارت بهداشت پاکستان با شناسایی نخستین مورد در شهر کراچی اعلام شد و هم اکنون 16 هزار و 472 نفر به این ویروس مبتلا هستند. 361 بیمار کرونایی نیز در شهرهای مختلف پاکستان جان باخته اند.

سه شنبه گذشته آزمایش کرونای عمران اسماعیل حکمران ایالت سِند در جنوب پاکستان جایی که دومین استان این کشور از نظر ثبت بیشترین افراد مبتلا به ویروس کووید-19 محسوب می شود، نیز مثبت اعلام شد.

آمار تارنمای وزارت بهداشت پاکستان نشان می دهد که 79 درصد عامل شیوع کرونا در این روزها را انتقال آن از یک فرد به فرد دیگر و 21 درصد دیگر را آلودگی اتباع پاکستانی که از خارج برگشته بودند، تشکیل می دهد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آزمایش کرونای رییس مجلس پاکستان مثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آزمایش کرونای رییس مجلس پاکستان مثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید