آخرین تصمیم گیری ها درباره زمان برگزاری آزمون های وزارت بهداشت از زبان مشاور وزیر

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، مسئول فضای مجازی قرارگاه مبارزه با کرونا با تاکید بر اینکه تصمیم نهایی در مورد زمان برگزاری آزمون های وزارت بهداشت نگرفتیم، گفت: تمامی صحبت های غیررسمی در حد برآورد است و طی روزهای آینده و بنا به تصمیم معاونت آموزشی، تاریخ آزمون ها منتشر خواهد شد.

آخرین تصمیم گیری ها درباره زمان برگزاری آزمون های وزارت بهداشت از زبان مشاور وزیر

علیرضا وهاب زاده در گفت وگو با وبلاگ کوجی هامی با بیان این مطلب به تشریح آخرین تصمیم وزارت بهداشت در مورد زمان برگزاری آزمون های این وزارت خانه اظهار کرد: تنها مرجع رسمی اعلام اخبار آزمون های جامع علوم پزشکی، دستیاری پزشکی و دندانپزشکی و آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت، معاونت آموزشی و مرکز سنجش پزشکی می باشد و هرگونه اخبار و شایعات منتشر شده در این خصوص بدون درج در سایت مرکز سنجش پزشکی، فاقد اعتبار است.

وی با بیان اینکه تصمیم گیری نهایی در مورد آزمون ها گرفته نشده است، گفت: تمامی صحبت های غیررسمی در حد حدس است و طی روزهای آینده و بنا به تصمیم معاونت آموزشی، تاریخ آزمون ها منتشر خواهد شد.

مسئول فضای مجازی قرارگاه مبارزه با کرونا اضافه نمود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کمیته علمی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بهترین و منطقی ترین تصمیم را اتخاذ خواهند کرد. از داوطلبان آزمون های مختلف خواهش میکنیم که به مطالعه خود ادامه دهند و منتظر اخبار رسمی از سمت وزارت بهداشت باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین تصمیم گیری ها درباره زمان برگزاری آزمون های وزارت بهداشت از زبان مشاور وزیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تصمیم گیری ها درباره زمان برگزاری آزمون های وزارت بهداشت از زبان مشاور وزیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید