ماهانه 3میلیون تومان در سرای محله درآمد کسب کنید

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، طبقه سوم و چهارم سرای گل نرگس در اختیار معلولان محله های ناحیه3 منطقه16 نهاده شد تا اوقات فراغت خود را در این محل مشغول به کار شوند و برای تأمین هزینه های زندگی یاری خرج خانواده باشند.

ماهانه 3میلیون تومان در سرای محله درآمد کسب کنید

وبلاگ کوجی هامی ـ مریم قاسمی: به گفته شهردار ناحیه3 منطقه16 حدود 40نفر از بانوان و آقایان معلول در محله های خزانه، بعثت شمالی، علی آباد شمالی و نازی آباد شرقی در سرای محله گل نرگس کار و هزینه خانواده خود را تأمین می نمایند.

هادی ملازاده اضافه کرد: این افراد با توجه به میزان فعالیت خود دستمزد دریافت می نمایند و حقوق ماهانه آنها از 900هزار تا 3میلیون تومان است. وی ادامه داد: فضای سرای محله گل نرگس طوری طراحی شده که معلولان به راحتی در آن رفت وآمد داشته باشند و تردد آنها با مسئله ای روبرو نباشد. رمپ سرویس بهداشتی، هندریل معلولان، بالابر و تمام امکانات طوری است که هرکدام از این افراد در هنگام ورود و خروج بدون دغدغه از امکانات این مرکز بهره مند شوند.

ملازاده درپایان گفت: حتی اگر توان یابان به دلایل متعدد نخواهند از امکانات این مرکز استفاده نمایند، می توانند در منزل کار و حقوق ماهانه دریافت نمایند. گلدوزی، خیاطی، جعبه کادو بسته بندی جعبه یاری های اولیه از کارهایی است که از طرف بازاریان به کانون معلولان ناحیه3 سپرده شده است و توانیابان با توجه به علاقه خود می توانند در این رشته ها فعالیت نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ماهانه 3میلیون تومان در سرای محله درآمد کسب کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهانه 3میلیون تومان در سرای محله درآمد کسب کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید