قلب پرسپولیس اوکی داد ، خبر خوب برای قرمزها در آستانه فینال زودهنگام!

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، هافبک پرسپولیس ظاهرا مسئله ای برای حضور مقابل سپاهان نخواهد داشت و این بهترین خبر برای کادر فنی سرخ ها در آستانه بازی بسیار حساس با صدرنشین لیگ است.

قلب پرسپولیس اوکی داد ، خبر خوب برای قرمزها در آستانه فینال زودهنگام!

به گزارش وبلاگ کوجی هامی آنلاین، یکی از بدشانسی های بزرگ یحیی گل محمدی در دیدار مقابل تراکتور، مصدومیت دو بازیکن کلیدی تیمش در فاصله دقایقی مانده به این جدال بود. گئورگی گولیسیانی و میلاد سرلک به دلیل سرماخوردگی و مصدومیت از ترکیب تیم خارج شدند تا نگرانی بزرگی را در اردوگاه این تیم و هوادارانش شکل دهند.

  • تصاویر| تمام پرسپولیس پشت وحید امیری؛ واکنش فوری کاپیتان ها و مربی سرخ ها به پیشنهاد غیرمحترمانه خداحافظی!

اکنون اما میلاد سرلک با حضور دوباره در تمرینات گروهی، آمادگی خود را برای حضور در دیدار با سپاهان را اعلام کرده است. هافبک سرخ ها که در جریان بازی با تراکتور نیز از مصدومیت جزیی اش خبر داده بود و مدعی شده بود شرایط را برای همراهی تیم برابر سپاهان فراهم خواهد کرد، در تمرینات روز گذشته تیمش حضوری فعال داشت تا نگرانی یحیی گل محمدی را از این جهت کاملا برطرف کند.

سرلک که سابقه حضور در سپاهان را در کارنامه دارد، باید دید قادر به حضور در این بازی در صورت صلاحدید گل محمدی خواهد بود و چه عملکردی از خود در این جدال به جا خواهد گذاشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "قلب پرسپولیس اوکی داد ، خبر خوب برای قرمزها در آستانه فینال زودهنگام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلب پرسپولیس اوکی داد ، خبر خوب برای قرمزها در آستانه فینال زودهنگام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید