شوخی رحمتی با کریم باقری: کرونا به مشهد نیامده

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، دروازه بان تیم شهرخودرو پیش از مصاف تیمش مقابل پرسپولیس، با مربی سرخ پوشان برخورد جالبی داشت.

شوخی رحمتی با کریم باقری: کرونا به مشهد نیامده

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، در جریان هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر، دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو به مصاف هم رفتند که نیمه اول این بازی با پیروزی دو گله شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید.

طبق قرار قبلی این بازی بدون تماشاگر برگزار گشت و بسیاری از وبلاگ کوجی هامی حاضر برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خود را با ماسک و تجهیزات بهداشتی در استادیوم حاضر شده بودند. همچنین عوامل اجرایی استادیوم آزادی برای سلامتی وبلاگ کوجی هامی، دستکش و خدمات بهداشتی ارائه کردند.

پیش از آغاز این مسابقه، مربیان و اعضای فنی کادر پرسپولیس به سمت نیمکت شهرخودرو تا به آن ها خوش آمد بگویند، آن ها مشت های خود را به یکدیگر زدند تا این گونه خوش و بش کردند. در این بین مهدی رحمتی با بیشتر مربیان پرسپولیس که نیم فصل گذشته در شهرخودرو فعالیت می کردند خوش و بش کرد و آن ها را به آغوش گرفت و وقتی کریم باقری بحث بیماری کرونا را بیان نمود رحمتی به شوخی به او گفت: کرونا به مشهد نیامده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به استادیوم آزادی آمده تا این بازی از نزدیک تماشا کند.

با توجه بدون تماشاگر برگزار گشتن این مسابقه امروز تعداد کمی از عوامل نیرو انتظامی برای تامین امنیت مسابقه به استادیوم آمدند.

صدای گوشزدهای سرمربی های دو تیم شهرخودرو و پرسپولیس به بازیکنان تیم شان با توجه به بدون تماشاگر بودن بازی به گوش می رسید.

دقیقه 25 علی علیپور با محمدحسین مرادمند برخوردی داشت که موجب شد مهاجم پرسپولیس احساس ناراحتی کند و به داور بازی به خاطر نحوه بازی حریف معترض شود.

در اواخر نیمه اول بعد از موقعیت شهرخودرو، احمد نوراللهی با یکی از بازیکنان سفید پوش مشهدی برخوردی داشت و احساس ناراحتی کرد.

بازی در نیمه اول زد و خورد زیادی داشت و بازیکنان با یکدیگر برخورد زیادی داشتند.

با سوت داور به نشانه پایان بازی، بازیکنان شهرخودرو و پرسپولیس بدون هیچ حاشیه خاصی زمین را ترک کردند و به رختکن رفتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شوخی رحمتی با کریم باقری: کرونا به مشهد نیامده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی رحمتی با کریم باقری: کرونا به مشهد نیامده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید