خدمات دهی سرویس مدارس شیراز از طریق 24 شرکت انجام می شود

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: خدمات دهی سرویس مدارس شیراز در سال تحصیلی نو از طریق 24 شرکت انجام می شود که پس از طی فرآیند قانونی به اداره کل آموزش وپرورش معرفی شده اند.

خدمات دهی سرویس مدارس شیراز از طریق 24 شرکت انجام می شود

هادی شه دوست شیرازی گفت: خدمات دهی سرویس مدارس شیراز در سال تحصیلی تازه از طریق 24 شرکت انجام می شود که پس از طی فرآیند قانونی به اداره کل آموزش وپرورش معرفی شده اند.

او گفت: خودرو های فعال سرویس مدارس دارای برچسب الکترونیکی صلاحیت خودرو و شناسایی راننده بوده و در سامانه ملی سپند ثبت شده اند. والدین قبل از آغاز مدارس ثبت نام سرویس مدارس را انجام دهند

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری شیراز با درخواست از والدین برای ثبت نام سرویس مدرسه بچه ها خود از طریق سایت رسمی و مورد تأیید آموزش وپرورش قبل از بازگشایی مدارس، گفت: درصورتی که ثبت نام سرویس مدارس به موقع صورت پذیرد ساماندهی خودرو ها بدون مشکل انجام و اطلاع رسانی برنامه سرویس دهی از طریق آموزش وپرورش به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

شه دوست شیرازی گفت: از والدین دانش آموزان تقاضا داریم برای مدیریت ترافیک در هفته اول و دوم مهرماه که آغاز سال تحصیلی تازه مدارس است از خودروی شخصی استفاده نکنند و بچه ها خود را با سرویس به مدرسه بفرستند.

او از خدمات دهی رایگان مترو شیراز در سه روز نخست مهرماه خبر داد و گفت: هرسال بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر و در راستای رفاه حال دانش آموزان عزیز خدمات مترو رایگان است و خدمات رسانی ناوگان اتوبوس رانی شیراز نیز با تمام ظرفیت انجام می شود.

وبلاگ کوجی هامی فارس شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خدمات دهی سرویس مدارس شیراز از طریق 24 شرکت انجام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات دهی سرویس مدارس شیراز از طریق 24 شرکت انجام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید