شروع بزرگترین مانور نظامی 6 کشور در مجاورت مرز های افغانستان

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، تمرینات مشترک نظامی 6 کشور (روسیه، بلاروس، ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان و قرقیزستان) با نام برادری شکست ناپذیر 2019 در نزدیکی مرز های افغانستان شروع شد.

شروع بزرگترین مانور نظامی 6 کشور در مجاورت مرز های افغانستان

به گزارش گروه مالی وبلاگ کوجی هامی، تمرینات مشترک نظامی 6 کشور (روسیه، بلاروس، ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان و قرقیزستان) با نام برادری شکست ناپذیر 2019 در نزدیکی مرز های افغانستان شروع شد.

الکساندر لاپین فرمانده نیرو های نظامی منطقه مرکزی روسیه در این زمینه گفت: امروز تمرینات مشترک بین المللی با نام برادری شکست ناپذیر 2019 در خاک تاجیکستان، شروع شده است. در این تمرینات 6 کشور روسیه، بلاروس، ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان و قرقیزستان حضور دارند.

وی اضافه نمود: با توجه به وضعیت ناپایدار جهانی و اوضاع وخیم در افغانستان، اقدامات مشترک کشور های شرکت کننده، نشانگر عزم کشور های ما برای تأمین امنیت در منطقه بر مبنای قانون است.

مانور برادری شکست ناپذیر 2019 در دو مرحله برگزار می گردد. در اولین مرحله توسط نیرو های واکنش سریع منطقه آسیای مرکزی، عملیاتی ضد تروریستی برای از بین بردن و مسدود کردن گروه های رزمی و جدا سازی گروه های مسلح غیرقانونی انجام خواهد شد.

در مرحله دوم نیرو های سازمان پیمان امنیت جمعی، عملیاتی را برای حفظ صلح در آسیای مرکزی انجام خواهند داد، که در این جمع کشور های ارمنستان و بلاروس نیز اضافه خواهند شد، این تمرینات تا 24 اکتبر برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شروع بزرگترین مانور نظامی 6 کشور در مجاورت مرز های افغانستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع بزرگترین مانور نظامی 6 کشور در مجاورت مرز های افغانستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید