پنجاه و دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، پنجاه و دومین نشست هیئت اجرایی صبح امروز با حضور صالحی امیری و اعضای هیئت اجرایی در دفتر ریاست کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

پنجاه و دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید

به گزارش وبلاگ کوجی هامی و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کیکاوس سعیدی، سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک در این باره گفت: در نشست امروز در مورد چهل و هفتمین مجمع عمومی سالیانه کمیته که تقریبا یک ماه دیگر برگزار خواهد شد بحث و گفتگو گشت و در همین زمینه گزارش حسابرسی سالانه کمیته جهت ارائه در مجمع عمومی در هیئت اجرایی قرائت شد که مورد تصویب نهاده شد.

وی ادامه داد: همچنین تعدادی از درخواست های واصله فدراسیون ها جهت مساعدت های لازم مورد برسی نهاده شده و تصمیمات حمایتی لازم اتخاذ گشت و با توجه به تغییرات بوجود آمده در اساسنامه و بهنگام سازی تشکیلات سازمانی کمیته و ساختار آن با کلیات تاپ چارت، پیشنهاداتی ارائه شده و به تصویب رسید.

سعیدی در پایان ابراز داشت: بنا بر درخواست فدراسیون اسکی جهت اعزام کاروان کمی و کیفی ورزشی کشورمان به بازی های المپیک زمستانی 2020 جوانان در لوزان سوئیس، مقرر شد تا حمایت های مادی لازم صورت پذیرد تا عزیزان بدون دغدغه راهی بازی های المپیک زمستانی 2020 جوانان شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پنجاه و دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجاه و دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید