ماجرای خانه ای که در اشغال مار ها بود

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، امبر هال، 42ساله، که مادر دو کودک است، وقتی قدم به خانه جدیدشان در استان کلرادو گذاشت، متوجه شد مار های متعددی در دل دیوار ها و زیر زمین خانه زندگی می نمایند.

ماجرای خانه ای که در اشغال مار ها بود

به گزارش خبرآنلاین، امبر هال که مادر مجرد است می گوید، وقتی به خانه نو اثاث کشی نموده و در حال باز کردن جعبه های وسایلش بوده است، یکی از سگ هایش حالت تدافعی به خود گرفته و خیلی آرام از گوشه اتاق به طرف دیگر رفت. او از این رفتار سگ متعجب می گردد و اطراف دیوار را وارسی می نماید و ناگهان با چندین مار که درون دیوار های خانه لانه نموده بودند، روبرو می گردد.

امبر هال وقتی خوب آنالیز می نماید، متوجه می گردد مار ها به تمام دیوار ها و زیرزمین نفوذ نموده و برای خود لانه درست نموده بودند. او بیش از 1000 دلار خرج می نماید تا مارگیر ماهری بتواند این مار ها را از خانه اش دور کند.

مارگیر با گرفتن مار ها گفت، این مار ها حدود 2 تا 3 سال سن دارند و مدت طولانی در اینجا بوده اند، بنابراین محتمل است که مار های بیشتری در این خانه باشد.

خانم هال می گوید، با فروشنده و املاکی که در فروش این خانه همکاری داشته تماس گرفته است و آن ها پاسخ درستی به او نداده اند. بنابه گفته انجمن املاک کلرادو، چنانچه خریدار بتواند ثابت کند که فروشنده خانه از شرایط ملک خبر داشته است، او می تواند از فروشنده شکایت کند.

هال می گوید، جعبه های اثاثیه اش را هنوز باز ننموده و آنقدر ترسیده است که نمی تواند در این خانه همراه با دو کودک خردسال خود زندگی کند.

منبع: fox59

منبع: فرارو

به "ماجرای خانه ای که در اشغال مار ها بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای خانه ای که در اشغال مار ها بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید