جورجینا و رونالدو به آخر خط رسیدند

به گزارش وبلاگ کوجی هامی، پس از اینکه برنامه تلویزیونی پرتغالی Noite das Estrelas از اختلافات جورجینا و رونالدو پرده برداشت، گویی همه چیز در خصوص اختلافات این زوج آشکار شده است.

جورجینا و رونالدو به آخر خط رسیدند

جورجینا رودریگز با شریک زندگی خود، کریستیانو رونالدو، شرایط خوبی را پشت سر نمی گذارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ پس از اینکه برنامه تلویزیونی پرتغالی Noite das Estrelas از اختلافات این زوج پرده برداشت، گویی همه چیز در خصوص اختلافات این زوج آشکار شده است.

در این برنامه تلویزیونی پرتغالی و در چندین رسانه دیگر، گفته شد که کریستیانو از رفتار جورجینا خسته شده است که آنها آن را دور از واقعیت، اجباری و بی فایده توصیف می نمایند. آنها حتی در خصوص کریستیانو صحبت کردند که به علت همین رفتارها از زندگی با او خسته شده است.

به نظر می رسد رودریگز از تمرکز روی زندگی خود شاد است، اما تا آنجا که می تواند چهره و برند خود را تبلیغ می نماید. در یکی از جدیدترین ویدیوهایش در شبکه های اجتماعی، او در حال اجرا تمرینی با هدف جلب توجه با تناسب اندامش و جلب توجه طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

اینفلوئنسر معمولاً در رویدادهای مهم دنیا حضور دارد و بعلاوه مدل برندهای مشهور بین المللی است و علاوه بر همه اینها، در ماه مارس فصل دوم من جورجینا هستم را به نمایش گذاشت.

اما محبوبیت او در اینستاگرام نیز چند برابر شده است، جایی که او مرتباً ویدیوهایی از خود به نمایش می گذارد که بیشتر به قصد جلب توجه و نمایش خود است.

منبع: عصر ایران

به "جورجینا و رونالدو به آخر خط رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جورجینا و رونالدو به آخر خط رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید